Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Találhatok lányt vagy adjam fel?

Találhatok lányt vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Én 21 éves fiatalember vagyok és jóformán bemutatkozni sem tudok de megpróbálom.

Régebben megnyertem a Szeszélyes Domb futást.

Vadásztam fácánra, nyúlra, csirkére.

Őszintén én már teljes mértékben teljesítettem a társkeresést de mégsem lett társam.

Egy lány volt 4 hónapig a társam azután ez a kapcsolat a távolság miatt nem folytatódott.

Az én elvem a minél több csók és a hosszú távú együttlét volt.



2021. júl. 12. 16:42
 1/5 anonim válasza:

Találhatsz!


De néhány dolgot érdemes lehet optimizálni.

A társkeresés alapvetöen egy szociális tevékenység, így minél jobbak a szociális készségeid, annál jobb esélyekkel indulsz. Úgy tünik, neked nem ez az erösséged("jóformán bemutatkozni sem tudok"). A jó hír, hogy ez fejlesztetö, egyszerüen gyakorlás kérdése.


> Őszintén én már teljes mértékben teljesítettem a társkeresést de mégsem lett társam

Egyrészt ebben tévedsz: ha nem lett társad, akkor nem 'teljesítetted a társkeresést'.

Másrészt a társkeresés nem egy checklist, amin ha kipipálod a pontokat, akkor lesz egy társad.


Kitartás, menni fog, csak próbálkozz sokat.

2021. júl. 12. 17:04
 2/5 anonim válasza:
:D Ez jó.
2021. júl. 12. 20:42
 3/5 anonim válasza:

A csirkére vadaszni azért nem olyan nagy dicsőség asszem :D

Meg a fácán meg a nyúl se olyan nagy fenevaxak :D

De jópofa a bemutatkozásod, csak az érződik belőle hogy nem tudod hogy kell nőre "vadászni"

2021. júl. 13. 12:30
 4/5 anonim válasza:
Azt azért leírhatnád hol laksz, mert így a távolság miatt megint nem jön össze.
2021. júl. 13. 15:39
 5/5 anonim válasza:
Írj! 21/L
2021. júl. 13. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!