Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van értelme játszmázni az...

Van értelme játszmázni az online társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én most ráérek általában, de mások azért gondolom dolgoznak vagy elfoglaltabbak. És ilyenkor érdemes ugyanolyan ritkán írni, mint a másik fél vagy írhatok azonnal? Srác vagyok, ha ennek van itt jelentősége.

2021. júl. 22. 20:17
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ha azonnal reagálsz mindenre (mint egy kutya, és ezt ne vedd sértésként) akkor úgy is azt fogják levonni belőle, hogy nincsen életed. Persze ha nem vagy szimpatikus nekik, akkor tökmindegy, de ha amúgy jó esélyekkel indulnál, akkor illúzióromboló tud lenni ez.


Az egy dolog, hogy ráérsz, de szerintem gáz, ha ennyire rá vagy feszülve és mellette nem tudod elfoglalni magadat valamivel.

2021. júl. 22. 20:23
 2/14 anonim válasza:
nincs
2021. júl. 22. 20:24
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem. De akkor mennyit várjak, ha mondjuk 4 órája most írt először? Én is 4 órát? Az elég sok szerintem.

Utolsó ezt nőként írod?

2021. júl. 22. 20:26
 4/14 anonim válasza:
ezek mind csak ba szni akarnak
2021. júl. 22. 20:27
 5/14 anonim válasza:

Nincs erre konkrét recept. De az azonnal ugrásnál kb. az is természetesebb, ha elkezdesz sorozatot nézni és 2 rész között írkálsz.


Nyilván ha ráér a lány és aktívan akar beszélgetni, akkor felesleges trükköznöd, de az a lényeg, hogy ha érzed (és ezt neked kell érezned / tudnod), hogy nem éri meg több energiát fektetni a beszélgetésbe, mint amit a másik fektet bele, akkor ne tedd, mert felesleges.

2021. júl. 22. 20:29
 6/14 anonim válasza:
Nem is beszelgetek olyannal akin latom h szandekosan nem valaszol pedig elerheto, ha te rogton szeretsz valaszolni akkor valaszolj rogton, ugy is olyan tarsat akarsz gondolom aki ebben hasonlit hozzad.
2021. júl. 22. 20:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, hogy őszinte vagy. Úgy látom amúgy, hogy ennél a csajnál úgyis mindegy. Biztos halaszthatatlan dolga van este kilenckor, hogy még írni se tud...
2021. júl. 22. 21:06
 8/14 anonim válasza:
Szerintem nincs, mert itt is emberi érzelmek mutatkoznak meg, és az gáz, ha ezzel játszik valaki.
2021. júl. 22. 22:28
 9/14 anonim válasza:
#7: Lehet, hogy valaki eppen tolja ot hatulrol. Ezeknek altalaban (nyilvan tisztelet a kivetelnek) az ilyen tinder szeru appokon csak erre van szukseguk.
2021. júl. 22. 22:31
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor talán ott rontom el, hogy próbálok normális lenni és embernek tekintem. Lehet nagyobb sikerem lenne egy ilyen kezdéssel: "Nálam, vagy nálad cicám?"
2021. júl. 22. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!