Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik társkeresésre használják...

Akik társkeresésre használják ezt az oldalt,van értelme?

Figyelt kérdés
Rengeteg kiírást látok,hogy emberek ismerkednének,de nagyon kíváncsi lennék,hogy mennyire esélyes egyáltalán a dolog. :D Van,aki itt talált már komolyabb kapcsolatot(nem barátit)? Én nem tartom magam túl felszínesnek,de hogy lehet ismerkedni,ha nem tudod,hogy a másik hazudik-e illetve hogy hogy néz ki? Vagy ez ilyen mindenkire ráírunk,aki kicsit is esélyes dolog? Csak mert lányként más kérdéseknél is rengeteg üzenetet kaptam ismerkedési céllal,holott köze nem volt a válaszomnak/kérdésemnek az ismerkedéssel. Ha esetleg valakinek összejött már,leírhatná a történetét.

2020. jún. 27. 23:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem innen jött össze egy 3 éves kapcsolat.
2020. jún. 27. 23:26
 2/15 anonim válasza:
Nekem még régebben volt innen egy 2 éves kapcsolatom az egyik akkoriban híres trollal. :D
2020. jún. 27. 23:34
 3/15 A kérdező kommentje:
Wow,akkor tényleg nem teljesen veszett ügy ez a Gyik-es társkeresés. :D És van valami csoda módszeretek vagy csak elkezdtetek itt üzenetet váltani?
2020. jún. 27. 23:42
 4/15 anonim válasza:
Én egyszerűen nem értem, miért kell arra használni. Jóisten ereje, hát nincs elég társkereső oldal? Miért kell még itt is zaklatni azt, aki nem akar társat keresni, például mondjuk mert van neki? A csúcs az a figura, aki minden duci nőt zaklat, és még ő van felháborodva, ha elküldik a búsba.
2020. jún. 27. 23:42
 5/15 anonim válasza:

Régen volt innen pár párkapcsolatom, meg egy egyéjszakásom is.

De azóta olyan kopár lett az oldal.

2020. jún. 27. 23:45
 6/15 anonim válasza:
Ma írtam egy itteni kérdés alá, vki beszélgetőpartnert keresett. Kb két perc után annyit írt: “gyűlöllek” :D
2020. jún. 27. 23:47
 7/15 anonim válasza:
#6, én kedvellek már most :D
2020. jún. 27. 23:48
 8/15 anonim válasza:
Innét sosem ismerkedtem, de páromat akivel 3 éve vagyunk együtt neten ismertem meg teljesen véletlenül :D
2020. jún. 27. 23:53
 9/15 A kérdező kommentje:
#6-os én is kedvellek. :D Nekem is többen írták már,hogy gyűlölnek,mert nem voltam hajlandó meztelen képet küldeni.
2020. jún. 27. 23:58
 10/15 anonim válasza:
Na, azt én is nagyon bírom, mikor random emberek írnak rám random válasz alapján. :D Kedvencem, mikor egy olyan kérdésre, hogy tetszenek-e a félénkebb pasik, válaszoltam, és jött a privát, hogy nem szeretnék-e... hát... tudjuk. Mondom valaki ennyire kétségbe van esve, hogy kb. mindenhol ráír mindenkire? :D
2020. jún. 28. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!