Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves nők/hölgyek! Lenne-e...

Kedves nők/hölgyek! Lenne-e esetleg kedve valakinek ismerkedni egy 28 éves, pszichésen beteg és kövér fiatalemberrel, akinek még soha nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tudom, nem éppen előnyösek a fent leírt tulajdonságok, de gondoltam, azért megpróbálom. Szerepet játszik a kérdés közzétételében továbbá az a tény is, hogy legjobb, ha elfogadjuk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk, ha már tenni nem tudunk a betegségeink ellen, a gyógyszerezést leszámítva.

2021. aug. 17. 14:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Persze... A dagadékok mindig ezt hangoztatják, hogy: "Fogadjuk el magunkat olyannak, amilyenek vagyunk!"... Egyszerűbb "megoldás", az tény, mint felemelni a sejhajotokat a TV, számítógép és a játékkonzol mellől és intenzív testmozgást végezni és tenni a fogyásért!

Inkább előbb fogyjál le és utána akarjál dugni!

2021. aug. 17. 18:27
 12/23 anonim válasza:
Fokozza az étvágyat. Viszont nem hiszem,hogy te egy almával csillapítod ezt a fokozást. Jól lehet lakni FOGYASZTÓ hatású ételekkel. Ne keresd a kifogásokat, ezt már írtam!
2021. aug. 17. 19:22
 13/23 anonim válasza:
Figyelj öreg én csak sok szerencsét kívánok, ismerek csomó palit akik átlag testalkatúak, nem labilis személyek, rendes emberek, még csak rondának sem mondanám őket, de így se találnak senkit. Elképzelem, hogy néznek arra a nők, akik eleve hendikeppel indulnak, hát sok jóra ne számíts!
2021. aug. 17. 19:25
 14/23 anonim válasza:
Nekem szimpatikus vagy, csak hát én sokkal idősebb vagyok nálad és férjem is van.
2021. aug. 17. 22:39
 15/23 anonim válasza:

Nem borít fel az semmit. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor nem hízol. Ennyi. Az éhségérzésedet azt felboríthatta, ami miatt zabálsz őrült módjára, ettől hízol. Tessék edzeni, és kalóriákat számolni!

Étrend kb: szálkásító étrendnek nézz utána.

Edzés: aerob / intervallum. Heti 3×45 percet kell elérni. Kezdésnem 2×30 percvel szoktasd hozhá magadat. Pl szobabicikli. Szívesen!

2021. aug. 18. 11:48
 16/23 anonim válasza:
Hova valósi vagy? Én szedtem olanzapint (Parnassan) es letettem, mert annyit híztam tőle, hogy megijedtem...En idősebb vagyok 6 évvel.
2021. aug. 19. 19:30
 17/23 anonim válasza:
Bizonyos gyógyszerek kikapcsolják a jóllakottság érzés gombot.
2021. aug. 19. 19:50
 18/23 anonim válasza:
És ismerősőm is majd 20 kg-ot 1 év alatt. És nekem is mondták, hogy ne egyek annyit, de mikor azt szedtem nem éreztem azt amit, máskor azt, hogy tele a gyomrom. Igaz én előtte szinte kórosan sovány voltam. Nem jó ilyeneket szedni. Akkor már inkabb soft drug-ok mint a fű vagy a gomba, mint Hollandiában, csak abból nem lesz gazdag a gyógyszergyártó.
2021. aug. 19. 19:55
 19/23 anonim válasza:
Sajnos ezek a gyógyszerek módosítják a neurotranszmitterek szintjét így teljesen eltorzítva az érzékelést, nem lehet gyógyszer mellett érezni, én sem éreztem, és az ismerősöm sem. Érdemes gyógyszert váltani, mert diabetes sem jó.
2021. aug. 19. 20:12
 20/23 anonim válasza:
Alapeseten jóllakom 2 almával, az olanzapinnal 3 db fűszervajas stb. krémes kenyeret kentem meg és nem éreztem ,hogy jól lakom. Ez egy borzalom.
2021. aug. 19. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!