Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a tanárokról az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

30+ os vagyok. Én azt hittem, hogy egy pedagógusnő tök kedves, aranyos, művelt, komoly, erkölcsös és szerény. 2-vel volt kapcsolatom, egyel csak ismerkedés a kapcsolati státuszig nem jutottunk.

De pont az ellenkezőjét tapasztalom. Fele olyan művelt sem volt a 3 közül egyik sem, mint amilyennek mutatni akarták magukat. Mindhárom, egy iszonyat felszínes volt (nem titkoltan egyből azt nézték, lakás, kocsi, lóvé) és ami a legtöbb, mindegyik egy erkölcsi nulla volt, akiken már előttem egy csomó pasi végigment. Ez a 3 csaj, a ketedrán, meg teljesen más képet mutatnak magukról. A magánéletben, meg egy nagy nullák. Nem általánosítok. Kinek mi a tapasztalata ezen a téren?

Nem borzasztó, hogy ilyen erkölcsi pöcegödőr, mint a legutóbbi barátnőm akarja erkölcsre nevelni a diákokat, mint osztályfőnök? Akinek a titkos vágya, hogy 3 férfi dugja meg egyszerre?

Mégegyszer kihangsúlyozom, nem az összes pedagógusról gondolom ezt. Kinek mi a tapasztalata a pedagógusokról a magánéletben?



2021. aug. 21. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Ez a legtöbb nőre igaz, nem csak a tanárokra.
2021. aug. 21. 16:48
 2/24 A kérdező kommentje:
Jó de pont egy olyan nő, aki a munkájával neveli a jövő generációját, annak a magánéletben nem kéne normálisabbnak lennie, mint a legtöbb nőnek? Szerintem de.
2021. aug. 21. 16:55
 3/24 anonim válasza:

Tíz éve hagytam ott a tanári pályát.

Olyan szintű erkölcsi nihil van, hogy elképesztő. És sajnos a 30 feletti női kollégák tudtak ordas k...ként viselkedni.

Rámásztak a végzős tanulókra,néha még apukákra is.

Nem csoda, hogy olyan a tekintélye, amilyen.

2021. aug. 21. 16:58
 4/24 anonim válasza:
A legtöbb tanár egy férfi faló, apukák, kollégák, középsuliban a diákok...
2021. aug. 21. 16:59
 5/24 anonim válasza:
Győrben 10 eve szerettünk a keddi TKs(tanítóképző) bulikban járni, sok lány volt, és az erkölcsi szintje soknak már akkor a béka feneke alatt ;):P
2021. aug. 21. 17:00
 6/24 anonim válasza:

mégis mi probléma van abban, hogy egy nő arra vágyik, hogy három pasival legyen? ettől lenne erkölcsi nulla? mert ha ezt hiszitek, akkor nagyon nem vagytok tisztában a fogalmakkal, és nem csak buták, de álszentek is vagytok

kérdező, te egy bekezdésnyi szöveget nem tudsz helyesen leírni, és te prédikálsz a műveltségről?

2021. aug. 21. 17:44
 7/24 anonim válasza:

Én ismerek egy normálisat 😀

Munkám miatt sok emberrel beszélek naponta.

Ha problémás ügyfél van 10-ből 9 pedagógus.

Nem akarom megsérteni ezzel a normális tanárokat.Nekem is hihetetlen volt eleinte.Nyilván erkölcsi kérdésben nem tudom megítélni őket,de emberileg nem sok jót tudok mondani.

2021. aug. 21. 17:46
 8/24 anonim válasza:
Attól még lehet jól elmagyarázza az algebrát, hogy 3-an dugják a tanárnénit. A magánélet és a munkahelyi profil két külön dimenzió.
2021. aug. 21. 17:50
 9/24 A kérdező kommentje:

#7

Á igazán semmi. Teljesen helyénvaló, ha ilyen vágyai vannak. Kívánok neked sok ilyen barátnőt, sőt ilyen feleséget. Meg ezenkívül össze sem tudta számolni, h hányan rakták szét előttem.


Lehet hogy az algebrát el tudja magyarázni, de vajon mi lehet az osztályfőnöki óra témája vagy manapság már van erkölcstan óra is. Amit egy ilyen pedagógus tart. Először a tanároknak kéne lennie valamiféle erkölcsi színvonalnak. Úgyhogy hagyjuk már az erkölcstan órát és az ilyen marhaságot.

2021. aug. 21. 18:00
 10/24 anonim válasza:

1. a vágyaidat nem tudod irányítani

2. egy szingli nő semmiféle erkölcstelelenséget nem követ el, ha lefekszik 3 pasival, vagy kapcsolatban lévő sem, ha a párjának ezzel nincs gondja, hiába vergődsz ezen

3. mi az, hogy ezt meg azt kívánsz nekem? ezzel a mondatoddal pontosan azt bizonyítottad, hogy te vagy az erkölcsi nulla

2021. aug. 21. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!