Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder,Badoo és hasonló...

Tinder,Badoo és hasonló társkeresőkön tényleg ilyen sok a zaklató?

Figyelt kérdés
Akárkivel ismerkedem szinte,többször is előfordult,hogy zaklattak.Volt olyan,aki hónapokig,akár egy év után is ír még,és azzal zaklat van-e valakim,nincs-e kedvem szexelni meg ilyenek.10-ből kb 7 ilyen.Ez csak velem fordul elő vagy tényleg ilyen sok a beteg ember az ilyen oldalakon?

2021. aug. 23. 10:02
 1/6 anonim válasza:

Az ilyet miert nem tiltod le ? Alapbol ugy

Ismerkedtem badoon hogy nem adtam ki egy jo darabig a teljes nevem meg a facebook oldalam. Ha kiderult olyan tiltas es mashol nem talal meg.

Akit ugylattam rendes at tertem vele messengerre.

De egyebkent a volegenyem ott ismertem meg 5 evvel ezelott.

2021. aug. 23. 10:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Tiltom persze előbb utóbb,de olyan is előfordult,hogy már messengeren beszélgettünk és utána mutatta csak ki az igazi oldalát.De tényleg 10/7 ilyen.
2021. aug. 23. 10:21
 3/6 anonim válasza:

Örülj neki hogy megmutatja, és nem 2 év házasság után jössz rá.


Amúgy az átlagintelligencia leesett kb 65-re mindkét nemnél az elmúlt pár évben.

2021. aug. 23. 10:47
 4/6 anonim válasza:

Hamar kiderül,ki milyen jellem,főleg ezeken a társkersőkön. Ha csak az "focista lenyalthajú alfahímeknek" adsz esélyt, akkor ugyan ez a személyiség fog végig kisérni a tapasztalataid során, ugyan ezekkel az arányokkal.

Pont az említetteknek van általában a legkisebb farkuk és eszük is.

2021. aug. 23. 14:08
 5/6 anonim válasza:
Ez hol zaklatás? Idő után még érdeklődik, hátha változtak a dolgok.. Szerintem a te ingerküszöböd a nagyon kényes..
2021. aug. 27. 00:02
 6/6 anonim válasza:
úgy kell nektek haha. Addig örülj míg nem találsz az ágyadban egy levágott véres lófejet...
2021. szept. 16. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!