Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van értelme így előfizetni a...

Van értelme így előfizetni a Tinder szolgálatásaira?

Figyelt kérdés

Szóval van pár lány akinek tetszek,de ugye addig én nem tudom kik azok amíg nem fizettem (szerintem elég sok pénzt) ilyen f..ágra.

Persze van szerintem olyan aki már fizetett és ők látták hogy mondjuk nekem tetszenek,és vissza "swipe"-oltak vagy hogy is hívjam,tehát vannak matcheim,viszont egyikkel sem beszéltem még :D Egyszerűen nincs is kedvem.


Szóval nekem megérné azért mégis fizetni rá? Vagy inkább hagyjam? Volt akinek komoly kapcsolata lett onnan,vagy esetleg egy éjszakás kaland? Őszintén szólva nekem az megfelelőbb lenne.


28f köszönöm a válaszokat!


2021. aug. 25. 19:54
 1/9 anonim válasza:
Felesleges.. anélkül is teljesen használható..
2021. aug. 25. 20:00
 2/9 anonim válasza:
Egyszer ki lehet próbálni ha nagyon akarod.
2021. aug. 25. 20:01
 3/9 anonim válasza:

Szerintem is felesleges pénzt beleölni a dologba, főleg, ha annyira nem vagy ráfüggve a társkeresésre. Nekem pl nagyon fake-nek tünik ez a 99+ likod van, stb. Meg tuti a nagyja a román férfiak/nők egyvelege, akikkel még csak egy nyelvet sem beszélünk :D

De ki tudja, lehet egy próbát megér a dolog, ha előfizettél, írd meg milyen tapasztalatod van O:)

2021. aug. 25. 20:34
 4/9 anonim válasza:

Szerintem mindenhogyan baromság előfizetni.


Múltkor egyébként leírta itt valaki tök jól az egész Tinder tematikáját. A lényeg, hogy te is adott körön belül mozogsz, X hét alatt kipörgeted azokat az embereket akik X kilométeres körzetben vannak, utána meg olyanok jönnek akik a világ végén élnek.


Azt viszont már olvastam angol fórumokon, hogy a Tinder "átver" ezekkel az ennyien húztak jobbra szöveggel és csak rá akar a fizetésre dumálni. Rengeteg ember írta, hogy előfizetés után ezek az állítólagos jobbra húzók egyszer csak eltűntek...


A Tinder egy húspiac, semmi másról nem szól csak a külsőségekről és egy nő (még akkor is ha nem szép) 1000 alternatív ember közül válogathat, ellenben a férfiakkal. Ha nem vagy ultrajóképű férfi, akkor sok reményt ne fűzz ehhez az oldalhoz, mert 2 szép közül a nők a szebbet fogják promotálni. Nyilván a férfiak is, de utánuk nem kapkodnak úgy az ellenkező nem tagjai, mint a nők iránt a férfiak.


Persze hallani ilyen "Tinderen ismertem meg a férjemet/feleségemet sztorit, ezek biztos igazak is, de én inkább közösségbe mennék és ott próbálkoznék, 100x több az esély mint Tinderen. Ha jó dumád van simán tudsz érvényesülni bárkinél, viszont hiába van jó dumád, mert Tinderen ezt nem tudod bemutatni addig míg nem húzkodnak jobbra és még az sem garancia hogy egyáltalán visszaírnak..

2021. aug. 25. 20:46
 5/9 anonim válasza:

Én vettem izét rajta és mindig ilyen nagyon ronda dagadt állatok jelöltek be. xD

Szép lányok is jelölgettek, de ők meg nem képesek igen/nem-es válaszoknál többre így felesleges az app.

Amúgy érdekes módon akkor amikor előfizetek a tinderre, mindig összehoz a sors a valóságban egy lánnyal akivel nagyon megvan a közös dolog. Legalább ennyi haszna van a tindernek ha van kozte osszefugges.

2021. aug. 25. 21:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nekem nem éri meg :d köszi a megerősítést.
2021. aug. 25. 21:24
 7/9 anonim válasza:

Én regisztráltam anno a Tinderen.

Lány vagyok, és sokat húzkodtam ide - oda a férfiakat.. de inkább a pozitív irányba.

A tapasztalatom az volt, hogy hiába volt match, a srác nem írt nekem, és volt, hogy én írtam rá, de akkor se válaszolt, vagy maximum annyit, hogy "Szia mizu" és ott meg is akadt a dolog .. tehát a lányoknak se olyan könnyű!

2021. aug. 25. 22:20
 8/9 anonim válasza:
Lányoknak azért nehéz perc percenként jön +99 tetszik és sok türelem kell, hogy egy normálisat találjanak. Ha meg találnak akkor feleségül mennek hozzá és van egy ilyen tinder sztori ahol házasság lett a vége.
2021. aug. 25. 23:10
 9/9 anonim válasza:
Ha engem kérdezel nincs.
2021. szept. 3. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!