Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van ez? Hosszú lesz,...

Miért van ez? Hosszú lesz, ezért alább írtam.

Figyelt kérdés

Ha ránézek egy lányra/nőre, amaz ijedten kezdi összehúzni az ingét/felsőjét/ dekoltázst takarni. Szóval gyorsan, szinte már idegből. Esküszöm nem a mellét nézem. Legalábbis először nem. Viszont ha még így is lenne akkor sem kéne pont csak tőlem takarni, ha már úgyis ország-világ elé tárja...


Esetleg vmi egészen másról van szó?


Lehetőleg nőktől szeretnék választ kapni, ők tudják a legjobban miért teszik ezt. Köszönöm


28f



2021. aug. 30. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

"Lehetőleg nőktől szeretnék választ kapni, ők tudják a legjobban miért teszik ezt. Köszönöm"

Ha nőket kérdezel a saját viselkedésükről, sosem fogsz őszinte választ kapni. Nem férfiak, hogy egyenesen megmondják, illetve sosem hibásak semmiben sem, téged viszont egy kanos, perverz alaknak látnak majd, aki nem tudja magáról, hogy mennyire bámulja a nőket. Férfiakat kérdezz mindig női ügyben.

2021. aug. 30. 19:33
 2/22 anonim válasza:
Nem hosszú
2021. aug. 30. 19:43
 3/22 anonim válasza:

Én is szoktam ezt csinálni, vagy akkor ha a pasi feltűnően nézi, vagy ha én észreveszem hogy kicsit lecsúszott a felsőm, vagy akár akkor is ha zavarban vagyok


19L

2021. aug. 30. 19:44
 4/22 anonim válasza:
3 as fiú!⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
2021. aug. 30. 19:46
 5/22 anonim válasza:
Nem, a hármas nő
2021. aug. 30. 19:52
 6/22 A kérdező kommentje:

Olyqt is láttam h vonaton ültem vele szemben.


Mikor kezdtem odaérni addig elvolt ott magának széthúzott felsővel. Mikor észlelte, hogy a vele szembeni ülőhelyre szól a helyem idegből összehúzta majd ötpercenként megint mivel nem volt gombos.

És ezt egy két és fél órás vonatúton végig, úgy hogy én a mobilom néztem végig vagy ki az ablakon.

2021. aug. 30. 19:56
 7/22 A kérdező kommentje:

2-3 sec amíg ránézek.


Ja tudom náluk a nézés is erőszak ha nem vagy Brad Pitt vagy Jason Momoa...

2021. aug. 30. 19:57
 8/22 A kérdező kommentje:
Még az is lehet hogy kancsal vagyok. Én az arcát nézem, ők mell-sasolást látnak.
2021. aug. 30. 19:59
 9/22 A kérdező kommentje:

1 esnek


Jó akkor kommentáljanak férfitársaim is

2021. aug. 30. 20:02
 10/22 A kérdező kommentje:

2 esnek


Ki kellett tölteni a karaktert vmi humbuggal

2021. aug. 30. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!