Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A fiúknak mikortól kezd...

A fiúknak mikortól kezd kialakulni a stílusérzéke ? Vagy lesz egyáltalán valaha ?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék , senkit nem akarok leszólni csak kicsit kétségbe vagyok esve. Általánosban még nyilván nem érdekelt hogy a legtöbb fiút az anyukája öltöztette de később reméltem hogy ez változik és elmozdulnak valamilyen irányba. Nyilván ez nem olyan kardinális kérdés de aki követ egy stílus irányzatot pl hippi vagy rocker vagy alter azok szeretik ha a párjuk is hasonlóan öltözködik. A fiúkat ez soha nem fogja túlzottan érdekelni és csak én járok rossz úton azzal ha olyat keresek aki hasonló stílusra mint én mert sok jó embert elszalasztok vagy van egy kor aminél elkezdi érdekelni őket az hogy ne Lego frizurájuk legyen és póló farmerben járjanak ? Itt most kizárólag a ruházkodásra gondolok , a testsúllyal , arccal , bőrhibákkal én is úgy vagyok hogy a belső az ami igazán számít de a stílus mégis csak olyan valami amit meg akarsz mutatni magadból , manapság meg mindenkit csak sima vagy márkajelzéses pólóban van pulcsiban látni rohangálni.


Talán csak én vagyok olyan aki túl "ritka" fiúkhoz vonzódik , vagy csak nem jártam még elég helyen ?


Tényleg bocsánat ha ilyen felszínes picsogás csak részemről az egész , kérlek mondjátok el azt is ha az , ha lehet finoman.


18 L



2021. aug. 31. 00:57
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nyilván a saját korosztályodat túl gyerekesnek látod, a te korodban a lányok sokkal érettebbek a fiúkhoz képest így esélyes hogy az idősebb korosztályban fogsz olyat találni akinek már kiforrott stílusa van ami megfelel neked.
2021. aug. 31. 01:03
 2/23 anonim válasza:
Én, mint rocker úgy emlékszem már egész fiatalon is zenekaros pólóban toltam. Már amennyire volt pénzem rá. Persze aki ilyen divatkövető, az nyilván nem fog felvenni halálfejes, csontvázas, lángnyelves cuccokat, meg zenekaros pólókat. :D Idővel kialakul mindenkinek a stílusa.
2021. aug. 31. 01:06
 3/23 anonim válasza:

Na én is pont ezzel rontottam le a társkeresési esélyeimet hogy zenekaros pólókban voltam meg rocker külső aztán az egész középsuliban ahova jártam vagy 2 rocker csaj volt összesen :D nem éppen trendi stílus és hát tudjuk hogy abban a korban ez számít mert ahogy a kérdező is írja hasonló hasonlót keres.

Idősebb fejjel már nem annyira számít például hogy a másik félnek is ugyanolyan legyen például a zenei ízlése, nem ezek alapján találja meg senki az igazit.

2021. aug. 31. 01:15
 4/23 A kérdező kommentje:
Az elsőnek : ezen én is gondolkoztam , reménykedem. Talán tényleg csak arról van szó hogy ennyi idősen meg ennél fiatalabban még nem elég magabiztosak és csak a divatot majmolják hogy "menők" legyenek.
2021. aug. 31. 01:21
 5/23 anonim válasza:

Nem tudom, hogy hol élsz, de a legtöbb gyerek már 10-15 éves kora között abban a ruhában jár, amit ő választ és neki tetszik.

Az meg, hogy csak márkás pólókat látsz és nincs stílus... Nem attól lesz valakinek stílusa, hogy ő hipszterkedve direkt más ruhákban jár.

Azt meg engedjük már el, hogy a lányok hamarabb érnek... Konkrétan jelen kérdésnél a csaj arról picsog, hogy öltöznek mások, mert neki ez az egyik legfontosabb a társkeresésben. Ebben mégis mi az érett gondolkodás?

2021. aug. 31. 01:26
 6/23 A kérdező kommentje:

A harmadiknak : azert nagy szerencse ha olyat találsz akivel ez is passzol, meg sok közös programlehetőséget ad. Szerintem. de nyilván ha már ott tartok hogy a családalapításon gondolkozom nem azért fogok valakivel szakítani mert nem jön el velem egy koncertre XD


Meg ha kevesebb csaj érdeklődött is irántad akkoriban , csudajó dolog felvállalni magad és számomra pl pont ez a leg vonzóbb ha valaki nem egy hering a sok közül szóval remélem nem ez van minden srác fejében amit mondasz hogy csak lerontaná a pár találás esélyét

2021. aug. 31. 01:28
 7/23 anonim válasza:

Hát ebben semmi ez igaz :D

De általánosságban ha szétnézel a tizenéves korosztályban például ballagásokon érett nőket látsz a fiúk meg úgy néznek ki mellettük mint a gyerekek.

2021. aug. 31. 01:33
 8/23 A kérdező kommentje:
Az ötödiknek : azért tettem fel a kérdést mert az jár a fejemben hogy valószínűleg igazad van és csak én vagyok túl kicsinyes ahhoz hogy felfogjam hogy ez nem számít igazán és anélkül is lehet valakinek a felfogása hasonló az enyémhez hogy nem néz ki hasonlóan. Ez meg egy olyan platformnak tűnik ahol választ kaphatók az összes ilyen hülye kérdésemre
2021. aug. 31. 01:34
 9/23 anonim válasza:
Minimálisan sem érdeklődtek irántam a lányok, annak a kettőnek pont nem voltam az esete a többségnél meg már a stílusomnál bukott a dolog hogy hosszú haj, hogy nézek ki...stb.
2021. aug. 31. 01:38
 10/23 anonim válasza:

"De általánosságban ha szétnézel a tizenéves korosztályban például ballagásokon érett nőket látsz a fiúk meg úgy néznek ki mellettük mint a gyerekek."

Ettől maximum biológiailag érnek előbb, de még ez sem teljesen igaz. Egyszerűen, a nőkkel szemben több dolog számít szépnek és ilyen a fiatalság is. A férfiaknál az idealizált kinézet később jelenik meg.

Plusz ballagásra a 20 kiló smink is nyom pár évet felfelé.


"anélkül is lehet valakinek a felfogása hasonló az enyémhez hogy nem néz ki hasonlóan"

Igen, lehet. Lányoknál nagyon nagy probléma manapság, hogy felszínesebb dolgok alapján döntik el, hogy melyik pasit választják. Aztán, ezért hallani azt, hogy már szinte nincs is olyan 20 éves csaj, akinek ne lett volna toxic kapcsolata.

2021. aug. 31. 01:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!