Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesten milyen kultúráltabb...

Budapesten milyen kultúráltabb ismerkedési lehetőségek vannak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves fiatal nő vagyok, és számomra nem vonzóak azok a szórakozóhelyek, melyek csupán az ivásról szólnak, és lehetetlenség volna értelmesen beszélgetni. Mondanom sem kell, ilyen helyen vajmi kevés esélyem van arra, hogy intelligens fiatal férfival találkozzam, és a kezdeti ismertség komoly kapcsolattá válhasson.

Nem feltétlenül szórakozóhelyre gondolok, (bár olyan tippeket is elfogadok), hanem valami olyan hely/program érdekelne, melynek keretein belül értelmes formában lenne esélyem beszélgetni más fiatalokkal. (A korosztály, amelyről beszélek 20-35 éves kor közé tehető)

A válaszokat előre is köszönöm



2021. szept. 7. 17:04
 1/9 anonim válasza:
A 11. kerületben van a lakásom.
2021. szept. 7. 17:06
 2/9 anonim válasza:
És ha azt mondom nem Pesten élek, de sokat járok fel az kizáró ok?
2021. szept. 7. 17:07
 3/9 anonim válasza:
Tovább tanulni? Amúgy mindjárt megint covid és be lesz zárva minden, szóval ha elakaraz járogani még most.
2021. szept. 7. 17:33
 4/9 anonim válasza:

Múzeum, egy séta valamelyik parkban, egy vacsora (Vagy épp ebéd, időtől függ.)

Én ezekre próbálok támaszkodni. 22/F

2021. szept. 7. 18:23
 5/9 anonim válasza:
Tánc suli?
2021. szept. 8. 05:05
 6/9 Mathus válasza:
A Gólyában (az egyébként is egy szuper hely), a Kisüzemben vagy az Aurórában vannak előadás-sorozatok vagy önkénteskedős programok. Random jó arcokkal összefutni még a Vittulában lehet. Lehet még offline szerepjátékozni, vagy társasozni. Ilyenek a TLK, a Hammertime Cafe vagy az Alkimista Laboratórium (utóbbi főleg cosplay).
2021. szept. 8. 10:48
 7/9 anonim válasza:
#6 önkénteskedés tényleg jó ötlet bármilyen szervezetben! sok van budapesten.
2021. szept. 8. 14:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2021. szept. 9. 22:13
 9/9 anonim válasza:

Nyitott vagy az itteni ismerkedésre?

Én is budapesti vagyok.


Ha igen, kérlek írj. Ha nem, természetesen megértem, és további sok sikert az ismerkedéshez!

Egyébként klisé tudom, de a legnagyobb esélyed az ismerkedésre az egyetemen van.


21F

2021. szept. 10. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!