Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társ k. oldalakon gyakran...

Társ k. oldalakon gyakran olvasni olyat, hogy a nőknek elegük van a férfiak többségéből, mert bunkók. A normális hangvételű levelekre (átlagos külsővel) viszont nem reagálnak. A rosszfiúk ezek szerint mégis csak előnyben vannak a nők többségénél?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 11:10
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Visszaírnak.;)
2021. szept. 22. 14:36
 12/21 anonim válasza:
Aztán felébredsz!
2021. szept. 22. 14:37
 13/21 anonim válasza:
Nem, aztán elalszok.
2021. szept. 22. 14:38
 14/21 anonim válasza:
Igaz vagy 6 éve nem voltam társkeresőn, nem tudom most mi a szokás-helyzet.
2021. szept. 22. 14:40
 15/21 anonim válasza:

Az még a jobbik eset, amikor vissza se írnak. Amikor némi beszélgetés után minden további nélkül eltűnnek, és semmire se reagálnak, az szerintem szimplán parasztság.

Szerintem a #7 válasza környékén lehet az igazság.

2021. szept. 22. 17:11
 16/21 anonim válasza:

igen, előnyben vannak.


a nők ösztönösen vonzódnak a domináns, magabiztosságot sugárzó férfiakhoz.

amikor rinyálnak, h bunkók a pasik, úgy értik, hogy szeretnék, hogy a jóképű macsóbunkó csak velük kedves legyen, meg akarják „szelídíteni”. Ha mégsem sikerül, akkor meg jön a szakítás, válás.


egyébként a magyar nők eléggé válogatósak és beképzeltek, ráadásul mind rohadt okosnak hiszi magát.

nagy részük totál unalmas, átlagos szellemi képességekkel bír, mégis különleges férfit akar.

2021. szept. 23. 06:20
 17/21 anonim válasza:

Én nőként írom, hogy szerintem nem a rosszfiúság a döntő, hanem hogy ne legyen 12 egy tucat amit ír. Egy lánynak sokkal többen írnak a társkeresőkön, még akkor is, ha nem olyan szép, egyszerűen csak mert nő. A huszadik ugyanolyan üzenetre sokszor az ember lánya már csak udvariasságból válaszol, ha válaszol. Nem bunkóság ez, csak érdektelenség, ez ellen nem lehet mit tenni.

A páromat én társkeresőn ismertem meg, úgy, hogy volt egy közös témánk, amiről egyből tudtunk beszélgetni.

2021. szept. 23. 08:48
 18/21 A kérdező kommentje:
Pár bapja egy szimpatikus lány jelölt kedvencnek, amit viszonoztam és röviden bamutatkoztam neki, egy csipetnyi humorral vegyítve de nagyon óvatosan. Nem válaszolt. Biztos talált azóta egy szebbet, jobbat. Ha a külsőmmel van a gond, akkor nem értem minek lőtte ki Ámor nyálát. Ha a bemutatkozás volt hosszas, akkor megint velem, mert nem vagyok a "Wáo!!! Csá! Na mizu? Te is itt? Mióta? Höeeeh!!!!" stílus híve. Vagy talán az volt a baj hogy megírtam neki hogy hallókészülékem is van, de az meg a profilomon is fel van tüntetve. Szerintem aki ki tudja ismerni a nőket az megérdemelne egy Nobel-díj jelölést.
2021. szept. 26. 16:38
 19/21 anonim válasza:

#18 Nem tudom, melyik oldal ez, de én jártam úgy még régen, hogy a „kedvencek” kategóriát amolyan könyvjelzőnek használtam. Oda mentek azok, akik kép alapján szimpatikusak voltak ugyan, de kb. semmi nem derült ki az adatlapjukról, így bekerültek abba a kategóriába, hogy „ha elfogytak azok, akik kép és leírás alapján is szimpatikusak, akkor lehet, hogy rászánom az energiát”. (Hosszas tapasztalat alapján aki egy pár sort nem képes írni magáról a bemutatkozásban, abból üzenetben is harapófogóval kell kihúzni a szót meg élőben is.)

Eléggé átverve éreztem magam, amikor kiderült, hogy a „kedvencek” funkció, amit privátnak hittem, nem az, és a weboldal külön értesítést küldött azoknak a fiúknak, hogy „Anna kedvencnek jelölt”, és elkezdtek írogatni...

2021. szept. 26. 23:32
 20/21 A kérdező kommentje:
Én a Párom.hu-n és a Randivonalon vagyok fenn. Badoo-n, is, de azt egyre kevésbé veszem komolyan.
2021. szept. 27. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!