Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális pasit lehet találni...

Normális pasit lehet találni mostanság ?

Figyelt kérdés

Jó én tudom hogy jön magától (állítólag). Viszont azt veszem észre manapság nem elég a várakozás . Én két éve várok . Még mindig semmi. Csak olyanok akik csak azt szeretnék.

Itt próbálkoztam neten társ kereséssel. Igaz nézem a külsőt de szerintem nagyon sokan nézik. Én egy minimálisan az ápoltságot és nagyon számít nálam az arc . Semmi több nem hiszem hogy ez miatt ne sikerülne. Talán az lenne a gond hogy a belsőt viszont nagyon nézem? De hisz alig írtam valakivel aki tetszett de nagy része csak azt akarta (az egyik el is jött hozzám akkor derült ki hát én szégyeltem hogy viselkedik, de nem adtam meg magam) vagy nem fog meg a belső semennyire.

Nem tartom magam csúnya lánynak. Kövér vagyok ez tény. Tisztában vagyok magammal. Formás nagy cici/popo szép arcom van (mondják nem csak ki találom) tehát ha ezt nézzük nem igazán a külső a probléma. Szerintem el vagyok átkozva vagy nem tudom 😂😂😂 24 vagyok tehát nem is egy idős néni. Teljesen ki vagyok borulva már úgy érzem egyedül fogok meghalni. Valaki mondjon már valamit hogy ismerkedjek vagy valamiiit. Itt a városba nem nagyon opció mert kicsi és 89% nem normális az a keveset meg nem találom.


2021. szept. 15. 18:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:

"Valaki mondjon már valamit hogy ismerkedjek vagy valamiiit." Oké!


Valamiii.

2021. szept. 15. 18:48
 2/47 anonim válasza:
Miért épp a "nem normálisakat" vonzod, kérdező? Az a 11%-nyi ember számszakilag igen sokat jelent, hogyhogy te egyet se tudsz kifogni?
2021. szept. 15. 18:49
 3/47 anonim válasza:
Hogy kövér vagy, az de, sokaknál probléma. Sokkal többeknél igen, mint akiknél nem.
2021. szept. 15. 18:49
 4/47 anonim válasza:
nincs az a nő akit ne vinnének el, az hogy neked túl nagyok az igényeid, azzal nem lehet mit csinálni, kaszton belül kell keresgélni, ez van.
2021. szept. 15. 18:54
 5/47 anonim válasza:
Vagyis a szépfiúkra mész (akik arcban szépek), nem jó az átlagos kinézet sem, neked átlag feletti kell? És elvárod, hogy a szépfiúknak te kelljél amikor testalkatilag kaphatnak nálad sokkal jobb csajt is (vékonyat, mert a fiúk többségének a vékony lányok tetszenek, mint amilyen én vagyok :) ). Bocsi drágám, de ez van, ha nem tetszik akkor lehet lefogyni és talán egyből többen lesznek rád vevők. Elég nyers és szókimondó vagyok, de legalább őszinte. Legyenek kisebb igényeid, érd be átlagosokkal is, és fogyj le. Puszii ;)
2021. szept. 15. 19:13
 6/47 anonim válasza:
Az ducibb lányokat vannak akik szeretik és egy alkalomért sok mindent megtesznek de hosszú távot nem vállalnának.
2021. szept. 15. 19:54
 7/47 anonim válasza:

Ha elmosogatsz, miután megfőztem, én benne vagyok bármiben:D

CSak mosogatni ne kelljen:D

2021. szept. 15. 20:03
 8/47 Gymnospermatophyta válasza:

A kövér lányoknál szerintem ritka a formás cici. Nem mondom, hogy nem lehet, de ritka. A formás segg méginkább. Nem is tudom láttam-e kövér lányt formás seggel:D Ott ált. háj van, nem forma. (nem megbántva senkit, de... )

Szerintem két lehetőség áll fenn:

- Nem vagy kövér, csak lekövérezed magad, mint sok lány.

- Kövér vagy és túlbecsülöd magad.

2021. szept. 15. 21:04
 9/47 anonim válasza:

Merre felé laksz? Mit jelent pontosan, hogy kövér a te esetedben?

Ha gondolod írj privátot. 27/F

2021. szept. 15. 21:25
 10/47 anonim válasza:
mert nem látod a fától az erdőt!
2021. szept. 15. 21:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!