Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezt nekem is furcsa, hogy...

Ezt nekem is furcsa, hogy felteszem, de?

Figyelt kérdés

Na szóval. Nekem is furcsa, hogy felteszem ezt a kérdést. 16 éves vagyok, fiú. Két évvel ezelőtt (2020 februárjában, hogy pontos legyek), a Bp-i Vörösmarty gimi szóbeli felvételijén ismerkedtem össze egy lánnyal, aki rettentően intelligens, csinos és kedves is volt. Azon túl, hogy a 3 órás szób... igazából inkább gyakorlati felvételi alatt (média szak) megtetszett, volt alkalmam beszélgetni vele kb 40 percet, és hát... eléggé belezúgtam, tekintve, hogy azóta is a fejemben van. Akkor járnék a legjobban, ha elengedném, és valószínüleg ez is fog történni, ha egyszer végre lesz annyi eszem, hogy belássam, kár úgy áhítozni egy lány után, hogy a kinézetét és a keresztnevét (meg egy valószínüsíthető kort és lakóvárost leszámítva) semmit sem tudok róla, de egyelőre még próbálkozok. :D Az lenne tulajdonképpen a kérdés, hogy tudtok-e segíteni? Tanácsot adni, esetleg ismertek olyanokat, akire illhet a leírás, esetleg magadra is ismertél...

Előre is köszönöm. :D



2021. szept. 24. 20:41
 1/10 anonim válasza:
Hát facebook keresőbe írd be a keresztnevét és szűrd az általad vélt városra ahol lehet.
2021. szept. 24. 22:03
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt tulajdonképpen már többször is próbáltam. :D
2021. szept. 24. 22:09
 3/10 anonim válasza:
Amikor tetszik egy lány ezért kell azonnal lépni! Holnap már másé (vagy Tamásé) lehet!
2021. szept. 24. 23:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nagyon nyápic voltam akkor, és azóta is bánom.
2021. szept. 25. 08:24
 5/10 anonim válasza:

Gondolom valamelyikőtöket, vagy mindkettőtöket nem vették fel, mert ha mindketten egy suliba járnátok, akkor már találkoztatok volna.

Ha esetleg tudod, hogy mit jelölt első, második helyen, akkor suli alapján is tudsz szűkíteni. Esetleg ha azt tudod, hogy melyik suliból jött, akkor a ballagási tablók olykor fent vannak a suli honlapján facebookján...

2021. szept. 26. 12:33
 6/10 anonim válasza:
Egyébként a Vörösmartynak (ha ugyan azt a sulit néztem) is vannak fönt osztályképek névsorral, persze nem biztos, hogy szerepel rajta.
2021. szept. 26. 12:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, egyikünket sem vették fel. :( Ja, tudom, hogy reménytelen kör, de a biztonság kedvéért megkérdeztem. :D
2021. szept. 26. 13:36
 8/10 anonim válasza:

Ez esetben marad az 1. válaszoló módszere, azzal a kiegészítéssel, hogy tudsz egy keresztnevet, egy várost, meg egy hozzávetőleges kort, valamilyen embereket ezzel kiad a facebook, keress olyat aki korban közel állhat hozzá és nézd meg, hogy ennek a 3. személynek nem ismerőse-e. Persze ha ezt a facebook beéllításai lehetővé teszik. Praktikusan olyan 3. személyeket keress akinek láthatod az ismerőseit, és tudsz bennük keresni, akinek nem az nyílván offos... Találhatsz itt is korban hasonló embereket, így , elég hosszadalmas módszer, de aki keres az talál...


Illetve nézd meg azok ismerőseit, akiket felvettek, hátha az osztály/évfolyam társa volt valamelyiküknek. Bár ha így lenne, akkor valószínű nem veled állt volna össze párba, hanem olyannal, akit ismer.

2021. szept. 26. 21:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet neked is! :D
2021. szept. 26. 22:15
 10/10 Alexa040401 válasza:

Szerintem ha az élet úgy akarja, biztosan meg fogod találni a lányt.

Ne add fel. :))

2021. okt. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!