Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves ötven közeli, kreatív,...

Kedves ötven közeli, kreatív, spirituális, jógázó, pozitív hozzállású, társkereső hölgy, hol talállak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 19:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Kedves 08:24-es válasz adója, vsz elkerülte a figyelmedet:


"Írjak magamról? Hú. Magam ötven közeli, kreatív (portréfestés), spirituális, jógázó, pozitív hozzállású, társkereső férfi vagyok. Jelenleg kereskedelemben dolgozom. Munka mellett suliba járok."

2021. szept. 26. 08:56
 12/24 anonim válasza:

"igények"

A kérdésben ott a válasz is.

Személy szerint szeretem az ilyen jellegű kérdéseket, egyszerű és szinte mindent magába foglaló.


Kor? Nem? Hol?

Na ne!

Tényleg ennyiből állna egy ismerkedésre irányuló kérdés?

Merjünk beszélgetni, ismerkedni,azután alakul,bármi lehet és annak az ellenkezője is.


Nem, nem felújítani szeretném /az már megtörtént/, mármint az ajtót. Egyszerűen csak nincs funkciója. Szeretem a nyitott tereket és ez az ajtó valahogy makacsul betolakodik a térbe.


Sokoldalú emberke lehetsz, köszönöm hogy írtál magadról.

2021. szept. 26. 08:58
 13/24 A kérdező kommentje:
Oké, értem, tehát leakasztod, és félrerakod. Az ajtókeretet meg ki lehet dekorálni úgy, hogy ne hiányozzon vizuálisan a az ajtólap, ne csak egy "lyuk" legyen a falon. Jó munkát!
2021. szept. 26. 09:04
 14/24 anonim válasza:
Köszönöm :)
2021. szept. 26. 09:15
 15/24 anonim válasza:

11. Egyszerre gépeltünk, nem láthattam még akkor a kommented.

12. Nem, nem ennyiből áll az ismerkedés, de minimális adatot igenis illik megadni, mert más sejteni, és tudni.


Ti meg miért nem beszéltek már privátba, ha még úgy csináltok is, hogy nem akartok semmit egymástól?

2021. szept. 26. 09:17
 16/24 A kérdező kommentje:

Kedves 09:17-es!


"Ti meg miért nem beszéltek már privátba, ha még úgy csináltok is, hogy nem akartok semmit egymástól?" Hát mert nem kezeljük titokként, hogyan kell egy 220 cm-es ajtólapot leszedni az ajtótokról :) Hátha valakinek pont erre az infóra van szüksége...

2021. szept. 26. 09:19
 17/24 anonim válasza:

Korrekt válasz. Tetszik.


Kedves 09:17-es!

Személy szerint nem úgy 'csinálok' /pfuu, micsoda szó/, hanem van az úgy hogy csak beszélget az ember.

2021. szept. 26. 09:51
 18/24 A kérdező kommentje:

Sőt, általában az érett/felnőtt ember eleinte "csak úgy beszélget" és megfelelően fejlett kommunikációs és társas készségek esetén a "csak úgy beszélgetésből" alkulnak barátságok, ismeretségek, mindenfélék.


Amúgy ki tudja, hogy a későbbiekben mit akarunk majd egymástól, nem? Még akár recepteket is cserélhetünk :) A gyaki nem tiltja :DDD


Pl. a rácsos linzerem egész jó.

2021. szept. 26. 09:56
 19/24 anonim válasza:

Huhh, almás?

Mert az isteni tud lenni.


Na jó, elballagok mert az a fránya ajtó még mindig a helyén állomásozik. :)

2021. szept. 26. 10:24
 20/24 A kérdező kommentje:

Almás ám! De túrósat is tudok. Meg meggyeset. Igen, a korral jár a mindenféle tapsztalatok és tudás felcsipegetése.


Aztán rád ne dőljön az az ajtólap!


Szép napot.

2021. szept. 26. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!