Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves ötven közeli, kreatív,...

Kedves ötven közeli, kreatív, spirituális, jógázó, pozitív hozzállású, társkereső hölgy, hol talállak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 19:45
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Hiába, mindig is tudtam hogy David Attenborough sokoldalú emberke, mégha könyv alakban akkor is.

Az ajtó levételének menete:

Jobb kézben egy pajszer az ajtó legközelebbi sarkának megemeléséhez,

balkéz alulról támasztja az ajtó kilincsét / ne hogy a delikvensre 'vetemedjen' az a fránya magas szerkezet.

Mindez fél térdelő állásban, jobb térd a földön, bal láb félig kinyújtva hogy a megfelelő pillanatban betudja csúsztatni a fent nevezett úriembert az ajtó alá.


Egyszóval: sikerült!


Az ajtó és én is megúsztam sérülés nélkül.

Ez már majdnem jóga, nem?


Mégegyszer: remélem lesz jelentkező a kérdésedre.

Minden jót és Neked is szép napot kívánok!

2021. szept. 26. 13:21
 22/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Ügyes vagy.


Á, nem hinném, hogy a spec. értékeimre oly sok jelentkező lesz. De azért kedves tőled.


Üdv és további jó munkát!

2021. szept. 26. 15:11
 23/24 anonim válasza:

OFF

Én nemtől függetlenül keresek spirituális embert.


f

2021. okt. 24. 10:07
 24/24 anonim válasza:
Itt vagyok. 😊 55 év/ 163 cm / 59 kg. Nem "igazi" jógát művelek, de tornázom (és kerékpározok is).
2022. febr. 2. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!