Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Linkedinre van értelme regiszt...

Linkedinre van értelme regisztrálni? Munka és társkeresés 21/N

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemen tanulok tanító szakon. Szeretnék munkát találni és hát azt se bánnám, ha ismerkedhetnék rajta.

Munkát lehet ott találni?

Mire jó az az oldal?

22/N (itt nem ismerkedem)



2021. okt. 5. 22:49
1 2
 11/20 anonim válasza:

Csóri lányt, hogy le támadtak.


A LinkedIn nem társkereső alkalmazás, úgyhogy szerintem ne ott keres.

2021. okt. 6. 06:08
 12/20 anonim válasza:
LinkedIn egy közösségi oldal, munka fókusszal. Nem feltétlenül csak álláskeresés a célja, de határozottan nem társkereső. Munkáknál is inkább jobban fizető szellemi munka fókuszú, szóval építőipari munkásokat, bolti eladókat, gyári dolgozókat, stb... nem találni rajta, diplomás mérnököket viszont igen. Ezzel nyilván nem akarok leszólni senkit, csak a tényeket közlöm.
2021. okt. 6. 07:49
 13/20 anonim válasza:

Ahogy írja a 13-as válaszoló, az oldalon munkakeresés céllal érdemes regisztrálni.

Csak sejtem...Te azért gondolod,hogy ott ismerkednél mert hasonló végzettséggel, de mindenképpen diplomával, keresnél társat.

Én a kettőt nem kötném össze. Nem is tudom hogy jutott ez eszedbe.

2021. okt. 6. 08:14
 14/20 anonim válasza:

Az egy álláskereső app.


Online amúgy én nem javaslom a párkeresést. 80% csak lazát akar, 15% félrelépő, 4% normális és komolyat akar de neked nem jönne be, 1% az én lennék, aki kapcsolatban vagyok + nem jönnék neked be. Röviden.

2021. okt. 6. 11:12
 15/20 anonim válasza:
"1% az én lennék" :DD Ezen jót röhögtem.
2021. okt. 6. 11:41
 16/20 anonim válasza:
Küldj képet privátban!
2021. okt. 6. 19:01
 17/20 anonim válasza:
Mire gondolsz pontosan? Nem teljesen értem.
2021. okt. 7. 01:14
 18/20 anonim válasza:

A LinkedIn szakmai közösségi háló, arra való, hogy ott alakítsd ki és ápold a karriered szempontjából fontos kapcsolati hálódat. Szakmai események, kiadványok, képzések, álláshirdetések megosztására való, a felhasználók túlnyomó része szemében kifejezetten bunkóságnak és visszatetszőnek számít ismerkedésre használni.

38/F

2021. okt. 7. 06:32
 19/20 anonim válasza:
Ja, és a LinkedIn kimondottan a magasan kvalifikált munkaerőnek szól, ahogy mások is írták. Lakatosként vagy kozmetikusként nincs sok értelme oda regisztrálni, mérnökök, pénzügyesek, informatikusok, kommunikációs szakemberek, jogászok, HR-esek, cégvezetők, egyszóval a vállalati szférában dolgozók használják elsősorban.
2021. okt. 7. 06:36
 20/20 anonim válasza:
Tanítóként semmit nem fogsz onnan profitálni.
2021. okt. 7. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!