Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, egy animés fiúval...

Lányok, egy animés fiúval szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy ilyen oldalon "illene" ismerkedni lányokkal. Csak szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni a lányok felől. Elsősorban nem kapcsolatot szeretnék nyitni, de ha komolyabb kialakul, akkor lehet róla szó.


Egy 20 éves egyetemista srác lennék (Pest megye), nagyon érdekel az IT világa, mellette szeretek embereknek segíteni, így sanszos, hogy tanár leszek másodállásban.

Szeretek sportolni, igaz tanulás miatt sajnos nem nagyon van időm, emiatt picitt pocakos vagyok (66kg) Tollaslabda, asztalitenisz, túrázás.

Szabadidőmben animét nézek, sőt szeretem is. De nézek sorozatokat is (Rezidens, Pénzrablás...) Filmeket is, de csak ha jó, de inkább animációsat!


Magamról annyit, hogy nagyon maximalista egyén vagyok. Ha valamibe belekezdek, akkor szinte alig tudok nem azzal foglalkozni.

Türelmesnek, lelkizősnek, megbízhatónak, kitartónak gondolom magam.


Főzni nem tudok, de majd szeretnék megtanulni. Van cicám, szeretem is őket.


Sok egyéb dolgot már nem fogok leírni, mert szerintem aki megismer majd engem, az majd bővebb képet fog látni rólam. Senkit sem ítélek el, csak egy dolgot vetek meg, az a plasztika. Szerintem egy lány úgy szép, ahogy van! Minden lányt a maga természetes módján szeretem! A virágok is pont ilyenek! Ha a virágot átfested, az már nem is olyan! Nem természetes! (Off filozófia)


Akit érdekel az anime profilom.: [link]


Legyen szép napotok! Köszöntem!



2021. okt. 16. 18:42
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Sok szerencsét az ismerkedéshez gyerekek! :)
2021. dec. 11. 20:22
 12/26 anonim válasza:

Negatívumok? Mármint, jó dolog, hogy lehet itt ismerkedni meg minden, de könyörgöm, biztosan nem egy abszolút főnyeremény vagy. Mert akkor nem itt ismerkednél.

Szóval, mik a gyengeségeid? Milyen dolgokban kell fejlődnöd? :D

2022. ápr. 13. 10:21
 13/26 A kérdező kommentje:

Persze, nem is gondolnám azt, hogy tökéletes lennék. :P


Ezek a negatív dolgok.:


Sokszor makacs vagyok, nehezen hiszek másoknak, vagy nehezen mondok le bizonyos dolgokról.


A maximalizmusomat is idetenném, hiszen ha valamibe belemerülök, akkor eléggé gyakran elfeledkezek más dolgokról. Kevésbé fókuszálok más dolgokra, amikor arra a bizonyos egy dologra fókuszálok. Ez például tanulásnál nagyon jellemző, hogy nem foglalkozok más dologgal tanuláson kívül. Nehezen mondok le, ha belemerülök, és dühös leszek, ha nem tudok haladni a bizonyos dolgokkal.


Nehéz felfogású ember vagyok, emiatt nekem bizonyos dolgokat például többször kell elmagyarázni, akár mutogatni. Szerintem ez a legidegesítőbb dolog bennem.


Kevésbé vagyok találékony. Még egy komplex feladat esetében is az internetre szorítkoznék... Ez sajnos nagyon jellemző rám. Egymagam nehezen oldom meg a problémáimat. Általában, támaszkodok mások segítségére.


Most így ennyi gyengeség jutott eszembe magamról. Amiben fejlődnöm kellene az elég sok minden...


Elsősorban szeretnék még okosabb lenni, mármint szeretnék több dolgot elsajátítani. Szeretném azt, ha az emberek jobban megértenének. Szeretném azt, hogy a kommunikáció bizonyos esetekben jobban menjen. Szeretnék belsőleg is változni. Nem szeretnék annyira önző lenni. Mert sokszor önző szoktam lenni. Még magamhoz is néha... Bár sokszor meg magam dolgairól mondok le...


Mint láthatjátok nem vagyok a legszázasabb ember. Valószínűleg még vannak hibáim, de az életemben én próbálok minél jobb ember lenni, szeretnék még változni.


A nagybetűs élethez is jobban kellene fejlődnöm! ;)


Köszöntem! Szép estét!

2022. ápr. 13. 18:20
 14/26 anonim válasza:
Későn írok, de szimpatikusnak tűnsz ☺️
2022. máj. 8. 16:14
 15/26 anonim válasza:

#14

Soha nem késő semmihez! De privátot írj neki ha szimpatikus!

2022. máj. 8. 20:50
 16/26 A kérdező kommentje:
A kérdésem még aktuális, szóval senki sincsen lemaradva! Bárki, nyugodtan írhat nekem! :)
2022. máj. 17. 17:24
 17/26 anonim válasza:
get woke go broke
2022. jún. 26. 21:02
 18/26 A kérdező kommentje:
Ezzel pontosabban mit szerettél volna mondani?
2022. jún. 26. 21:56
 19/26 anonim válasza:

IT, turazas, anime, obszessziv es makacs szemelyiseg, loli fetis...

Ne haragudj de ennel nagyobb, ket labon jaro meme akkor se lehetnel ha probalnal

2022. jún. 27. 03:12
 20/26 A kérdező kommentje:

Ezeket a dolgokat el is fogadom. Vannak dolgok, amiken nem tudok változtatni. Még annak ellenére is, hogy látom magamon azt, hogy ez nem jó.


Mit értesz a meme-d alatt?

2022. jún. 28. 00:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!