Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, egy animés fiúval...

Lányok, egy animés fiúval szeretnétek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy ilyen oldalon "illene" ismerkedni lányokkal. Csak szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni a lányok felől. Elsősorban nem kapcsolatot szeretnék nyitni, de ha komolyabb kialakul, akkor lehet róla szó.


Egy 20 éves egyetemista srác lennék (Pest megye), nagyon érdekel az IT világa, mellette szeretek embereknek segíteni, így sanszos, hogy tanár leszek másodállásban.

Szeretek sportolni, igaz tanulás miatt sajnos nem nagyon van időm, emiatt picitt pocakos vagyok (66kg) Tollaslabda, asztalitenisz, túrázás.

Szabadidőmben animét nézek, sőt szeretem is. De nézek sorozatokat is (Rezidens, Pénzrablás...) Filmeket is, de csak ha jó, de inkább animációsat!


Magamról annyit, hogy nagyon maximalista egyén vagyok. Ha valamibe belekezdek, akkor szinte alig tudok nem azzal foglalkozni.

Türelmesnek, lelkizősnek, megbízhatónak, kitartónak gondolom magam.


Főzni nem tudok, de majd szeretnék megtanulni. Van cicám, szeretem is őket.


Sok egyéb dolgot már nem fogok leírni, mert szerintem aki megismer majd engem, az majd bővebb képet fog látni rólam. Senkit sem ítélek el, csak egy dolgot vetek meg, az a plasztika. Szerintem egy lány úgy szép, ahogy van! Minden lányt a maga természetes módján szeretem! A virágok is pont ilyenek! Ha a virágot átfested, az már nem is olyan! Nem természetes! (Off filozófia)


Akit érdekel az anime profilom.: [link]


Legyen szép napotok! Köszöntem!



2021. okt. 16. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Azt ertem meme alatt hogy nagyon sztereotipikus vagy. Iszonyu gyakori IT-seknel hogy turaznak, szinte alig ismerek olyat aki nem, az obszesszivitas es makacssag szinten eleg gyakori, sokszor egyuttjar azzal hogy nagyon sok IT-s valamilyen szinten autista, illetve termeszetesen az anime erdekeltseg meg aztan foleg (mint IT, mind autistak koreben).


Hozzatevolegesen autizmus alatt itt most tenyleg arra gondolok hogy valaki a spektrumon van es nem cikizesbol hoztam fel. Valoban sok ilyet ismerek, es nem talalkoztam meg olyannal aki animesnek vallalna magat es ne lenne a spektrumon.

2022. jún. 28. 03:33
 22/26 anonim válasza:
Nem biztos, hogy heteroszexuális vagy én azt gondolom.
2022. júl. 28. 12:28
 23/26 A kérdező kommentje:
Ha szabad kérdeznem, akkor mit gondolsz, milyen nem iránt érdeklődöm?
2022. júl. 29. 00:10
 24/26 anonim válasza:
#21-re miert nem valaszolsz?
2022. szept. 8. 19:06
 25/26 A kérdező kommentje:

Egyszerűen azért, mert nem fogok itt leülni és vitatni azt, mi nem igaz és mi igaz rám.


Szerintem, az autista jelző, nem jellemző rám. A túrázást, azért szeretem, mert még amikor általános iskolás voltam, akkor gyakran jártam túrázásra, függetlenül az IT-tól!


Animét csak azért kezdtem el nézni, mert beleuntam a sorozatokba, filmekbe, valamint szeretek az új dolgok felé nyitni. Ekkor elkezdtem animézni.


De nem szeretnék leülni vitázni. Nem is érdekel. Ezért nem válaszoltam.

2022. szept. 9. 06:10
 26/26 anonim válasza:

Szerintem azok a szemelyisegi vonasok amik "kihoztak" beloled a szokasaidat, preferenciaidat, kepessegeidet stb azok nagyon is egyuttjarnak, es jellemzok az autizmusra IS - turazni jartal, persze, de az hogy megszeretted, ahhoz egy bizonyos szemelyiseged kell hogy legyen. Ugyanez arra, hogy IT-fele van iranyultsagod. Vagy hogy nem csak kiprobaltad az anime-t, de meg is szeretted. Illetve az, hogy hiperfokuszalsz dolgokra, makacskodsz, vagy hogy merges leszel ha el vagy szakitva attol ami az obszesszivitasod targya, vagy hogy nem allsz neki magadtol megoldani problemakat (feltetelezem jol megy a problema-megoldas ha feladatkent kapod munkahelyen?).


Persze nem azert jottem ide hogy itt GYK-en pszichoanalizaljalak, de nekem az jott le rolad amit irtam, de szerintem ne vedd feltetlenul negativnak. Attol hogy en igy latlak, attol meg nincs meg nekem rolad a teljes kep!


Egyaltalan nem akarok vitazni vagy cikizni, ne felj :) Azert irtam vissza mert kerdeztel, valaszoltam, es erdekelt hogy te hogy latod azt, amit irtam. Semmi hatso szandekom nem volt, hogy vitaba belehuzzalak, es koszonom a valaszt!

2022. szept. 10. 00:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!