Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Vannak itt olyan fiúk, akik kapcsolatot szeretnének másik fiúval?

Figyelt kérdés

18-20 éves kor körül.

Értelemszerűen nem heterókhoz szól a kérdés, köszönöm.



2021. nov. 13. 19:09
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem állok bele ilyenbe. Az, hogy kevés a felfogásod az nem az Én bajom, mert valószínűleg sosem fogok veled találkozni. Jó éjt!
2021. nov. 13. 22:06
 12/19 anonim válasza:
7# légyszi sorold már fel nekem miféle elnyomásban van részük Magyarországon?Mihez szeretnének jogokat??
2021. nov. 13. 23:29
 13/19 anonim válasza:
#13: Nem a 7-es vagyok, de szívesen leírom. Nem házasodhatnak, nem fogadhatnak örökbe gyereket. Nem mehetnek végig az utcán kézenfogva anélkül, hogy ne kapnának undorkodó tekinteteket vagy 1-2 beszólást. És ez még csak a jobbik eset, mert nem egy olyan esetről lehetett olvasni, amikor fizikai bántalmazás is ért meleg párt emiatt. És még sok hasonló szitu: ha a munkahelyen a kollégák a párjukról mesélnek, egy meleg ember mit mondjon? Csak kedvesen mosolyogjon? A családjának hogy mutassa be? Sehogy? Csak tűrje a "neked mikor lesz már végre barátnőd?" kérdéseket? Hogy vegyen ki egy franciaágyas szobát egy szállodában a párjával hasonló furcsa tekintetek nélkül? Gondold végig ezeket az eseteket hetero párokkal és tedd fel magadnak a kérdést, hogy egyenlő megítélés alá esnek-e a melegekkel. Tedd fel magadnak újra a kérdést, hogy milyen elnyomásban van részük ma Magyarországon...
2021. nov. 14. 05:35
 14/19 anonim válasza:
Szia. 7-es, 11-es vagyok. Köszi ,13-as, hogy megspóroltad nekem az időt.
2021. nov. 14. 12:12
 15/19 anonim válasza:
És még milyen elnyomásban lesz részük ha ezt tovább folytatják, csak így tovább! 👍
2021. nov. 14. 12:21
 16/19 anonim válasza:
Majd ha megszüntetitek azt hogy felnőtt férfiak egy tangában,jézus b*zi volt táblával flangál a kezében,akkor nem kaptok szúrós tekinteteket.Nem fogadhat örökbe gyereket??Eddig nagyon tudtátok mondani hogy a homosexualitás teljesen természetes,hát akkor hajrá,csináljatok gyereket.És ne erőltesd már a másikra hogy kedveljen...ha nem fér bele valaki értékrendjébe a bűnös,szenny kapcsolatod akkor fogadd el te.
2021. nov. 14. 16:37
 17/19 anonim válasza:
Úgy érzem, te katolikus vagy
2021. nov. 14. 16:43
 18/19 anonim válasza:

#16: Teljesen igazad van. Akárcsak a hetero férfiak, akik szemetet esznek, levideózzák és felrakják youtube-ra. Íme egy eklatáns példa: https://www.youtube.com/user/bartoshivatalos. Ja, hogy azt mondod, nem minden hetero férfi ilyen? Hm, érdekes...

A másikat büdös szennynek nevezni teljesen normális, de két férfi kapcsolata undorító? Érdekes az értékrended, de én nyitott vagyok arra, hogy megértsem. Kérlek magyarázd el, miért vagy több te azzal, hogy másokat sértegetsz.

2021. nov. 14. 16:54
 19/19 anonim válasza:

Jányaim es ezek hogy tartoznak az előző kérdéshez, also bikent soha nem lattam hogy beszállnának amig nem a pofájukba toltam.


A gyerek vallás meg teljesen fölösleges melegeknek, az felelősség amit az átlag képtelen.


Es az első kérdésre YESS.

2021. nov. 21. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!