Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem találok ideális társat....

Nem találok ideális társat. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Sok embert ismerek, széles az ismeretségi köröm, próbálok sok új embert megismerni, de nem találok magamnak ideális társat. Az utóbbi években miután rájöttem, hogy kicsit magasak az elvárásaim ilyen téren, próbálom egyre lejjebb rakni a “lécet”, de valamiért nehezen jön össze a dolog. Felszínes kapcsolatokat próbálom kerülni, (köszönöm, abból már kaptam eleget, emiatt van is egy pár előítéletem). Tudom, fiatal vagyok még, meg előttem áll az élet, de valahogy úgy érzem, nem teszek meg mindent amit meg lehetne.

Miben érdemes változtatni, milyen hozzáállás lenne a célszerű? Illetve szívesen fogadok konstruktív javaslatokat, hogy mivel lenne érdemes próbálkozni.

(20/F)



2021. nov. 14. 19:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval azt akarod mondani, próbáljak ki új dolgokat? 😀
2021. nov. 15. 10:11
 12/14 Honorius válasza:
Mondjuk :D
2021. nov. 15. 16:50
 13/14 anonim válasza:

Szia! Szerintem nagyon jó a hozzáállásod ehhez az egészhez (pl.: rájöttél, hogy magasak az elvárásaid és ezen változtatni szeretnél).

Az előző válaszolóval egyetértve azt tanácsolom, hogy legyél nyitottabb. Nem tudom mennyire próbálkoztál már internetes ismerkedéssel, de lehet, hogy nem ártana adni neki egy esélyt.

Próbálj meg minél több helyen keresni, mert így sok eséllyel találni is fogsz megfelelő személyt.

Sajnos ennél több tanácsot én sem tudok adni, mert nagyon hasonló cipőben járok, de nekem a barátaim mind ezt tanácsolták.

Sok sikert :)

2021. nov. 17. 19:20
 14/14 anonim válasza:

A gond ott kezdődik, hogy azt hiszed hogy te választasz barátnőt magadnak.

Ez nem így van sajnos.

Mindig a nő választ.

2023. szept. 29. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!