Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meséltek leggázabb, legviccese...

Meséltek leggázabb, legviccesebb randikat, tinder/egyéb társkeresős beszélgetéseket, eseteket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 10:20
 1/7 anonim válasza:
Nem.
2021. nov. 24. 10:50
 2/7 anonim válasza:
Nálam ez nem számított sokáig viccesnek... Találkoztunk vasárnap este, eljött autóval. Nem volt semmi csak sétáltunk és megölelt. Elkísért a lakás elé mire elkezdett kérdezgetni, hogy vasárnap este 8-kor a tesco vagy bármi nyitva van–e. Nyilván nem volt nyitva semmi.. Mint kiderült nagyvécéznie kellett és felkéretőzött hozzám... Hát megvártam, de így első találkozás alkalmával fogalmam sem volt, hogy hogyan kezeljem. Úgyhogy megvártam, hogy végezzen és mondtam, hogy "sajnos álmos lettem." Az volt az utolsó találkozás..
2021. nov. 24. 11:42
 3/7 anonim válasza:

Vicces nem volt csak volt amikor a csaj brutális kövér volt élőben es egyik csaj meg büdös is volt raadasul.

Olyan is volt hogy munka utan találkoztam vele es a csaj szakács volt, gondolhatjatok hogy milyen kaja szaga volt pedig az utcán találkoztunk.

Olyan is volt aki lepattintott aztan kesobb ram írt hogy hazavinném e mert sokára jon a busz. Nem vittem haza.

2021. nov. 24. 12:21
 4/7 anonim válasza:
Tök helyes pofi a profilképen. Aztán amikor küldött egy rendes képet magáról a csaj, hát... Mintha a s*ggemre parókát tettem volna. De tényleg. Egy arcvonása nem stimmelt azon a képen mint ami a profilképén volt. Amikor említettem neki, hogy kicsit össze vagyok zavarodva mert a két képen valahogy nem stimmel az arc, még én voltam a bunkó paraszt, hogy nekem csak a plázapicsák tetszenek. Pedig addig normálisnak tűnt, az alakja se volt gáz, de az a fej eszméletlen durva volt.
2021. nov. 24. 14:35
 5/7 anonim válasza:

Nekem a leggázabb randim egy brutálisan szaar film miatt következett be... Kilépve a moziból közös megegyezéssel búcsúztunk el egymástól olyan rossz volt a film. Pedig a csaj maga volt a végzet asszonya.


28/F

2021. nov. 25. 00:16
 6/7 anonim válasza:

Legkínosabb nem érdekel?


Mindketten eléggé "bejöttünk" egymásnak, csak rögtön szexet akart. Nekem ez első találkozásra sehogyan sem megy.


Szakítás volt a vége néhány nap után. Nehezen vertem ki a fejemből, de tudtam, hogy egy idő után már nem fog hiányozni.


Ezen az oldalon kezdtünk privátban beszélgetni. Telefonszámcsere és találkozó a nyáron. (Elfelejtettem egy időre a covid vészhelyzetet.)


Más körülmények között szerintem működhetett volna hosszabb ideig is. De most már mindegy. Jó ez így.


47N és 35F (35F a nyári - július 19.-i - egyszeri flört.)

2021. nov. 25. 05:13
 7/7 anonim válasza:

Talán a vicces kategóriába sorolnám

távkapcsolatból először találkoztam barátnőmmel a repülőtéren és mikor meglátott megakart ölelni, de nem tudta mit csináljon a táskájával így szó szerint eldobta a levegőbe... Jó tanács nem dobálunk táskákat a repülőtéren, de így legalább biztonságban tudhattuk az első találkozásunkat 4-5 őr társaságában

2021. nov. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!