Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinek milyen sikersztorija...

Kinek milyen sikersztorija van innen? Akár pàrkapcsolat, akár barátság terén!

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nekem egy másfél éve tartó barátságom van innen. Mai napig mindent megbeszélünk.
2021. nov. 24. 21:20
 2/23 anonim válasza:
Mióta két éve elköltöztem Budapestre, az itteni barátaim jelentős része innen a gyakoriról származik.
2021. nov. 24. 21:26
 3/23 anonim válasza:
Nekem kicsivel több, mint egy éves barátságom van, a legutóbb pár perce beszéltünk.
2021. nov. 24. 21:28
 4/23 anonim válasza:

Pár éve megismerkedtem egy korombeli lánnyal. 4 sarokra lakott tőlem, nem volt tetkója, egyetemre járt, minden szempontból tökéletes. Itt gyakorin random ráírtam valami hülyeséget és elkezdtünk ismerkedni. Randiztunk párszor és a barátnőm lett.

De már kb 3 éve vége. Nagyon sajnálom őt. Ahh Laura :'(


Az élet felkínál egy lehetőséget és az ember meg elcseszi. Másik hasonló esély meg nem jön. Fszm

2021. nov. 24. 21:42
 5/23 anonim válasza:
Én és a barátom lassan fél éve vagyunk egyutt, itt kezdtunk beszélni
2021. nov. 24. 21:45
 6/23 anonim válasza:
#4: "nem volt tetkója" he? Ez ekkora plussz volt?xd
2021. nov. 24. 21:46
 7/23 anonim válasza:

#6 nekem hányingerem van ezektöl a divatos alkartetkoktol. Portugálul magára varratja, hogy "sose add fel" azt az is nyeltanilag hibásan vagy

Végtelen jel, virág, maori jel stb. Azt két hét után meg takargatja mert megbánta.

Nem igy van?


Egy nőn ne legyen.

2021. nov. 24. 21:53
 8/23 anonim válasza:
A pasik varrathatnak béna tucattetkót?
2021. nov. 24. 21:55
 9/23 anonim válasza:

Pasik nem érdekelnek 😄

Lehet bármilyen szines, menő, drága tetkó. Nem egyedi. Csak egy jel, hogy jobban ki tudd szűrni a prolit.

És gecc, sajnos egyre több van.

2021. nov. 24. 22:00
 10/23 anonim válasza:
Nekem szimbolikus tetoválásom van. Az első nagyon adta magát, de nem jön az ichlet a többihez. Előbb észreveszek egy igényes lányt igényes tetoválással, mint tetoválás nélkül. Nekem van bennük valami nagyon vonzó, de nem tudom megmagyarázni. Mondjuk ha számára semmi jelentősége nincsen, akkor ott már könyvelhetem az elején, hogy nem az esze miatt fogom szeretni. Lehet, hogy csak felültem a mainstream vonatra, de ha jönne az ichlet, akkor biztos megcsináltatnám mindkét karomat teljesen.
2021. nov. 24. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!