Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vízilabdás, kajakos lányok!...

Vízilabdás, kajakos lányok! Mennyire vagytok/voltatok erősek, izmosak a fiú osztálytársaitatokhoz képest?

Figyelt kérdés
Le tudtátok őket nyomni szkanderban? Gyorsabban tudtátok futni? Nagyobb súlyt tudtátok megemelni?

2021. máj. 5. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vízilabdázom 4,5 éve. Izmosabb vagyok a fiúknál, főleg, hogy az osztályból kevesen sportolnak (kb 3an) és szkanderben is lenyomnék párat szerintem. Fekvőtámasz is több szokott menni náluk, pedig eléggé erős testalkatú vagyok.


Futni viszont egyáltalán nem tudok gyorsabban senkinél.

2021. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Hallod te!

Már ebbe a kategóriába is idetaláltál?

Felnőtt párkapcsolatok meg a szexualitás kategóriából töröltek, ugyanezekkel a kérdésekkel, most meg ezt a kategóriát találtad meg?

Kérdezőt ne vegyétek komolyan, most ebben a kategóriában fogja kiírni a erős lányok legyőznék a fiúkat féle kérdéseket, ötezer féle variációban.

Csapd ki, oszt minden jó lesz.

2021. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vízilabdás lányként nagyon erős vagyok.

Fél kézzel lecsavarom a fejed.

Csak kerülj a szemem elé Kérdező, és fogak nélkül mész haza!

2021. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!