Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elittárs,vagy randivonsl jobb...

Elittárs,vagy randivonsl jobb társkeresőoldal?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 20:12
A kérdező szavazást indított:
Elittárs
Randiguru
14 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Randivonal,véletlenül rosszul írtam a válaszban.
2021. nov. 30. 20:13
 2/8 anonim válasza:

Elittárssal nagyon fura tapasztalatom van. Egyszer kipróbáltam amikor még kövér és igénytelen voltam és elkezdtem beszélgetni ott egy nálam kb. 5-10 évvel idősebb nővel, külsőre nem volt valami nagy szám, de még úgy is bőven "jobb" volt nálam. Életszínvonalban is előrébb járt nálam bőven, szóval fogalmam sem volt, hogy mi az ami miatt érdekelhetném egyáltalán.


Kb. egy tipikus sugar mommy kategória volt. Napokig beszélgettünk, aztán tök gyorsan platformot váltottunk, látszott hogy nem valami fake profilról van szó. Végül a találkozásig nem jutottunk el, mert nem is jött be annyira és magamban sem voltam biztos.


Összességében kellemes csalódás volt, de olyan kevesen használják, hogy nem nagyon éri meg előfizetni rá.

2021. nov. 30. 20:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Randivonalon többen vannak?
2021. nov. 30. 22:16
 4/8 anonim válasza:

Férfiként csak az elittársat próbáltam, nem volt sok sikerem, de úgy sejtem, a másikon sem nagyon lett volna :)


Én azért az elittársat választottam, mert számomra a randivonal túl nyitott. Ez alatt azt értem, hogy egy gyors (akár kamu) regisztrációval szabadon böngészhetsz, bárki profilját megnézheted, én meg nem akartam ennyire nyíltan kitenni a profilom.


Az elittárson a regisztráció is hosszabb és a képeket is csak fizetés után láthatod. Ami lehet hátrány, de egy kicsit talán jobban megszűri az embereket, aki ott van, valószínűleg komolyan gondolja. Másik nagy különbség, hogy ott nem lehet keresni, az oldal ajánl másokat a keresési feltételek alapján, jellemzően napi 1-2-t.


Hogy melyiken vannak többen, nem tudom. Ha az a fontos, hogy kereshess és egyszerre lásd az összes találatot, akkor a randivonal jobb. Ha fontosabb, hogy csak egy szűrt réteg lásson, akkor az elittárs.


Hogy mennyire leszel sikeres, az nem attól függ, hogy melyikre regisztrálsz.

2021. nov. 30. 22:40
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy hülye kérdés,de Badoo,és Tinder milyen oldalak?

Csak én még nem nagyon használtam eddig társkereső oldalakat.

2021. nov. 30. 22:58
 6/8 anonim válasza:

Badoo-t nem ismerem, de nagyon hasonló, mint a tinder.


Tinderhez egyszer kedvet kaptam. Más, mint a "hagyományos" társkeresők. Sokan szexpartnerkeresőnek hívják, amivel én nem teljesen értek egyet, de tényleg sokkal felületesebb.


Elég könnyű és gyors regisztrálni és fizetés nélkül is lehet értelmesen használni. Ennek köszönhetően elég sokan vannak fent, de mindent találsz ott, tehát neked kell szűrnöd. Sokan csak beszélgetni akarnak, egónövelésre használják, idegenvezetőt keresnek, fogadásból, unalomból regisztráltak, stb. És persze vannak, akik csak szexpartnert keresnek.


Alapból egy (vagy több) fénykép alapján kell eldöntened, hogy szimpatikus-e a másik (jobbra húzod). Lehet magadról írni, de a profilt megnyitni sem könnyű, arra ösztönöz az alkalmazás, hogy egy-két másodperc alatt dönts, képek alapján. Ha mindketten jobbra húztátok egymást, akkor lehet beszélgetni.


Nőként nagyon sokan fognak jobbra húzni, válogathatsz a jelentkezők közt, de persze a legtöbben csak meg akarnak dugni. Ha kapcsolatot keresel, valószínűleg azt is tudsz találni, de nagyon válogatni kell.


Férfiként ha átlagos külsőd van, akkor szinte senki nem fog jobbra húzni, sem szexet, sem párt nem valószínű, hogy találsz. Ha kifejezetten jóképű vagy, akkor viszont sikeres leszel.

2021. nov. 30. 23:23
 7/8 anonim válasza:

Elittárs. A többinek (randivonal, párom.hu, stb.) sztem nem sok értelme van. Hiába vagy prémium tag, a fent lévők 80%-a nem az, így hiába írogatsz nekik, csak hónapok múlva tudják elolvasni, mert a rendszer (gondolom én) lekorlátozza nekik. (Ezért van az, hogy a vonzóbb nőknél általában azt látod, hogy több mint 10 olvasatlan levél.)


Elittárson viszont semmit nem tudsz csinálni, ha nem fizetsz elő, plusz mivel a regisztráció hosszadalmas, a felhozatal is jobb (értem ezalatt, hogy átlagosan több a jól szituált, komoly társkereső), az elhagyott/kamu profil is kevesebb (legalábbis én ezt tapasztaltam). Kb. egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány levélváltásom volt a többi társkeresőn, Elittárson viszont relatíve sok, itt olyan is volt, hogy nekem írtak vagy küldtek mosolyt (pedig nem vagyok egy Ryan Gosling).

2021. dec. 12. 09:46
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok. 4/7, már hogy ne lehetne Elittárson keresni. Csak ne az asztali, hanem a mobilos verziót használd, ott van rá egy külön fül.
2021. dec. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!