Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Korban hozzám illő, otthonülős...

Korban hozzám illő, otthonülős lányok, szeretnétek ismerkedni? Budapesten tanuló egyetemista vagyok,22F.

Figyelt kérdés

Kizárólag komoly kapcsolatban gondolkodom.


Én is inkább otthonülő típusú vagyok, és általában jobban szót értek a hasonlóakkal. Bár talán ciki itt ismerkedni, de szerintem nagyobb eséllyel futok össze ilyen jellegű lánnyal, mint egyébként az életben.


Szeretem a dolgokat előre eltervezni, gondolatban rendszerezni. Az élet szinte minden területéről szeretek beszélgetni, amik a számomra jelentősebbek közül hirtelen eszembe jutnak: rockzene, sport, pszichológia, műszaki dolgok, politika, tudományos eredmények, stb.


Trollok lehetőleg kíméljenek, köszi :)


2014. dec. 27. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakon tanulsz?
2014. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erről itt tegyél le, itt is csak lányoknak adatik meg a lehetőség hogy kiírnak egy kérdést és rájuk repülnek
2014. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, az otthonülős lányok is izgalmas pasit akarnak maguk mellé, de azért sok sikert.
2014. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy #2 igaza van itt ált. csak lányokra írnak rá ismerkedni, nem is kell neki ilyesmi kérdést kiírni, elég ha a témában válaszol valamire és odaírja a korát/nemét. Nagyon zavaró egy idő után.
2014. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem kíváncsivá tett a kérdésed, de megleptek az előttem lévők válaszai és ilyenkor érzek egy kis dacot, hogy már csak azért is írjak. :D

Mit takar az hogy otthonülős? Mert ha pl nem szeretsz bulikba járni, meg discoba meg állandóan kocsmázni vagy épp minden délután programokat szervezni, ugyan akkor azért szívesen kimozdulsz néha (jó társasággal), vagy mondjuk szívesen utazol, vagy nem kell mondjuk egy sétáért napokig könyörögni akkor szerintem teljesen rendben van. A soha sehova kategória azért nem túl szerencsés.

Milyen szakon tanulsz?

2014. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszoló egy bátor lány! A többi lánynak is követendő példa! ;)
2015. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!