Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Oltatlan nőkkel lehet valahol...

Oltatlan nőkkel lehet valahol ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:

a Hétestelepen

.

2021. dec. 18. 12:16
 22/51 A kérdező kommentje:

“ Kezdjük ott, hogy ha valaki azzal indít, hogy csak oltatlan nőkkel áll szóba”


Nagyon helyes. Bár nem tudom, ilyet hol olvastál.

De a szűrő ezek szerint jól működik, mert pl. csak olyat tudok elképzelni magam mellett, aki érti is amit mondok, és nem ért mögé olyat amit nem mondtam.

2021. dec. 18. 12:25
 23/51 anonim válasza:

Jézusom 😂😂😂


Szép is legyen, csinos is, vékony , okos... Még oltatlan is... Válság idején nem kéne ennyire válogatni 😂😂😂


Ez egyébként eléggé diszkriminatív akárhogy nézem... Ha pl én egy g..ci jó nő vagyok minden téren ojbá te is azé dugná... De fúj vagyok mee beótottam magam?? 😂😂😂😂

2021. dec. 18. 12:39
 24/51 anonim válasza:

Addig számít, hogy be vagy-e oltva, amig nem dughat meg. Ha lenne esélye rá

a srácnak, ő is letojná.

2021. dec. 18. 12:45
 25/51 anonim válasza:

Én meg akkor csak oltási igazolvánnyal engedek át a kapumon bárkit mert én úgy gondoltam 😂 szex előtt meg még megerőszakolom az orrlyukát hogy negatív- e mert biztosra megyek 😂😂😂


Ennyire diszkriminatív legyen valaki... Nem mindegy? Van akinek a munkája miatt kötelező... Mindenkinek saját dolga.

2021. dec. 18. 12:48
 26/51 A kérdező kommentje:

Vannak bajok a fejekben. Dugni bárkit lehet, ahhoz nem kell ismerkedni.


Ismerkedni lehet barátság, vagy kapcsolat céljából. Egyiknél sem árt, ha hasonlóan gondolkodnak a felek.


Ismerek házaspárt is, akiknek most azért pokol az élete, mert a férj hipochonder, minden karcolás után menne tetanuszért akár évente többször is, a nő meg nem hajlandó oltatni magát. Egyiknek sem jó.

2021. dec. 18. 12:52
 27/51 A kérdező kommentje:

“ Én meg akkor csak oltási igazolvánnyal engedek át a kapumon bárkit mert én úgy gondoltam”


Minden jogod megvan hozzá. Vagy szerinted köteles vagy mindenkit beengedni?


“ Ennyire diszkriminatív legyen valaki...”


Miért lenne diszkriminatív? Ha azt mondom, hogy rockereket akarok megismerni, vagy szőkéket, akkor nem vagyok diszkriminatív?

Szerintem agyadra ment a gendermánia meg a polkorrektség, mindenkinek joga van azzal ismerkedni, akivel szeretne.


Vagy pl. szerinted ha valakinek

Volt fehér csaja, akkor utána kötelessége lenne feketét keresni, hogy ne lehyen kirekesztő? 🤣

2021. dec. 18. 12:57
 28/51 anonim válasza:
Nálad nagyobb gondok vannak,mint nálam az biztos 😂 hál Istennek hogy nekem nem kell pasit keresni mert meglennék lőve 😂😂😂
2021. dec. 18. 13:35
 29/51 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nálad vannak nagyobbak. 😂😂😂

Nem megy egy egyszerű mondat értelmezése sem, és azon görcsölsz, hogy egy idegen megkérdezte, lehet-e oltatlanokkal ismerkedni. (Nem azt, hogy más ki van zárva).

Mindeközben érintett sem vagy, mert még pasit sem akarsz. Nagyon unalmas életed lehet, higy ezzel kell eltöltened.


Ez kb. olyan, hogy középiskolás koromban legtöbb barátnőm szőke volt, és jöttek volna a barnák tüntetni, hogy milyen beteg alja egy diszkriminatív vagyok! :)

2021. dec. 18. 14:10
 30/51 anonim válasza:

Cuki vagy mucika 😂😂😂 nem akarok pasit mert van sorry 😂


Mellesleg a kérdés totál felesleges. Agyalj rajta miért :D


Az más ha neked milyen csajok jönnek be és megint más h kikötöd csak oltatlan... Ez kb olyan mintha azt mondanám fixen 180 cm 75 kg tömég izom barna haj barna szem nettó 600 ezres fizu x márkájú autó. Ennél lejjebb nem adok. De ha mindennek megfelel csak épp 170 centi mán nem jó 😂 te egy olyan dologhoz kötsz valamit amit az emberek saját maguk döntik el mit akarnak.

2021. dec. 18. 14:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!