Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Oltatlan nőkkel lehet valahol...

Oltatlan nőkkel lehet valahol ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:

Na ez a német infó ez hasznos, arrafelé tervezek menni 😃

Viszont hozzám az az infó jutott el egy ismerőstől, ha nincs oltás, akkor heti tesztelés van, amihez már nem lenne idegzetem, nekem is megvan a tűréshatárom

Bár lehet, ez régiónként megoszlik, nem tudom

2022. jan. 10. 13:12
 42/51 A kérdező kommentje:

Errefelé 24 óráig érvényes egy teszt, ősszel vezette be a cég, hogy egyik nap megcsinálom és bemegyek, akkor másnap még mielőtt letelne a 24 óra, még bemehetek.

Tehát egy hét 3 teszt lenne, így legtöbbet homeoffice van.


Tudtommal iskolákban heti két teszt van, de pl. nálunk online megy adott szakon az összes kurzus és a vizsga is.

2022. jan. 10. 14:15
 43/51 anonim válasza:
Kiveszem a figyelt kérdéseim közül!
2022. jan. 10. 14:17
 44/51 A kérdező kommentje:
Viszint azt meg kell hagyni, decemberig nem teszteltem, de olyan humánusak a tesztelők, hogy vagy nem fájt, vagy csak egy kicsit volt kellemetlen. (Nem úgy ahogy ismerős mesélte, hogy könnybe lábadt a szeme a kedves magyr tesztelőnél)
2022. jan. 10. 14:17
 45/51 anonim válasza:
Dejo hogy itt mindenkinek milliós fizuja, top kocsija, top munkahelye van meg 28 nyelven beszél, full sikeres, és valahogy mégis itt a GYIKen tölti az egész napját… Csak nekem nem fér össze a kettő?
2022. jan. 10. 15:48
 46/51 A kérdező kommentje:

“Dejo hogy itt mindenkinek milliós fizuja, top kocsija,”

Nem mindenkinek és nem top. És nem milliós. Csak pár ezres. 🙃


“top munkahelye van”

Az sem top, jobban szerettem középvezető lenni.


“meg 28 nyelven beszél,”

Oszd el 10-zel, akkor majdnem.


“full sikeres, és valahogy mégis itt a GYIKen tölti az egész napját… “

Még ha nem homeofficeon lennék, akkor is van időm 1,5-2 óránként ránézni a telefonomra.


“Csak nekem nem fér össze a kettő?”


Csak neked, mert te csak kétkezi munkában tudsz gondolkodni. Ezzel nem becsülöm le a kétkezi munkát, néha szívesebben csinálnám, mert jobban megy az idő.

2022. jan. 10. 16:07
 47/51 anonim válasza:

“Muszály”


“Minden”


“Egyes”


“Betűt”


“Kielemezned?”

2022. jan. 10. 22:12
 48/51 A kérdező kommentje:

Szakmai ártalom.


“Muszály” - pontos j. 🤣

Ha már elemzés. De nem az volt, hogy leveszed a szánalmas kérdésem figyeltek közül? Vagy az más volt?

2022. jan. 10. 23:01
 49/51 anonim válasza:

41-es (erasmusos) vagyok

Szerintem a 43 és 45-ös válasz is 2 külön embertől érkezett (és egyik sem én vagyok)

Én csak köszönöm a tesztes infókat!

2022. jan. 11. 01:44
 50/51 anonim válasza:

“Nem”


“Veszem”


“Le”


“Az”


“Más”


“Volt”


“Amúgy”


“Nem”


“Fárasztó”


“Folyton”


“Okoskodni”


“?”

2022. jan. 11. 12:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!