Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Oltatlan nőkkel lehet valahol...

Oltatlan nőkkel lehet valahol ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
Sok sikert Rómeró :D
2021. dec. 18. 14:18
 32/51 A kérdező kommentje:

“ nem akarok pasit mert van sorry 😂”


Ez eddig is világos volt, legalábbis hogy van valamilyen jellegű kapcsolatod, mert veled ellenben azt értem ami le van írva.

Csak azt nem értem, akkor minek rugózol itt? Szárazon hagy, vagy csak valami önigazolási kényszeres van?


Akkor legyen jó napod, most sírdogálni fogok reggelig, mert több okból sem kaphatlak meg. 😢

2021. dec. 18. 22:44
 33/51 anonim válasza:
#30 Aztán neked miért probléma az, hogy valaki valamilyen adottsághoz köti az ismerkedést? Főleg hogy neked úgyis van párod :D Valóban mindenkinek a saját döntése, hogy oltat-e, de az is saját döntés, hogy ismerkedik-e ilyen személlyel :D nem értem, mi a probléma
2021. dec. 19. 01:47
 34/51 anonim válasza:

A fenébe, most jelentkeznék, de az Erasmushoz beoltattam magam 2 hete

Tudtam, hogy nem éri meg😭

2022. jan. 10. 02:45
 35/51 A kérdező kommentje:
Az erasmusnak mióta feltétele?
2022. jan. 10. 07:20
 36/51 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha az erasmus téma, akkor inkább a “lány” kategóriába esnél, én nőt kérdeztem.

Egyrészt nem cukrosbácsi szeretnék lenni, ösztöndíj mellett pedig te sem azt keresel.

2022. jan. 10. 07:23
 37/51 anonim válasza:
Kérdező te mit tettél le az asztalra, hogy így válogatsz? Saját házad, kocsid van? Jóp fizető stabil állás? Ezek alap dolgok egy kapcsolatban, ha ezek nincsenek meg, akkor max a futottak még kategóriából tudsz választani, szóval ne fogalmazz ám meg nagy elvárásokat.
2022. jan. 10. 08:36
 38/51 A kérdező kommentje:

“Saját házad, kocsid van? Jóp fizető stabil állás?”


Ez megint csak annál az osztálynál kérdés, akinek nem ez a normál.

Igen, mindhárom van. Bár a mai világban szerintem jól kereső állás létezik, stabilnak németország egyik legnagyobb AG-ja sem mondható. Stabil max. a temetési vállalkozás.

2022. jan. 10. 10:45
 39/51 anonim válasza:

Erasmusnak azóta feltétele, mióta a program keretében külföldre megy az ember, és kábé mindenhova kérik

De humoros megszólalás szeretett volna lenni, bocsánat, ha nem jött össze

2022. jan. 10. 11:43
 40/51 A kérdező kommentje:

De értettem az iróniát.

Csak furcsáltam, hogy kell, mivel a családtagomnak német főiskolán nem kérték, illetve tesztelés van, ha be kell menni. A határon meg nyáron oda-vissza mentünk probléma nélkül. Csak repülőn kellene.

2022. jan. 10. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!