Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 150 kg-os fèrfi hol keressen...

150 kg-os fèrfi hol keressen társat?

Figyelt kérdés
176 cm, 30 èves.
2021. dec. 29. 05:51
 1/7 anonim válasza:

Szerintem eléggé riasztó tud lenni a túl magas testsúly index.


Lehetséges, hogy attól is félnek a nők: visszaélsz a fizikai erőfölényeddel. (Akár az ágyban is agyonnyomod őket - elég ha véletlenül rosszul mozdulsz egy pillanatra.)


Nem bántásképpen írom, csak elég sok minden előfordulhat. Ha túl sokat eszel, a hölgy attól is félhet, hogy sosem elégíti ki az étvágyadat, mindig többet kell főzni. Esetleg hormonzavarod van/lehet? Endokrinológusnál voltál?


Baráti körödben nem akadt még valakinek hölgyismerőse?


Arcod mennyire megnyerő? Hajad? Öltözeted ápolt? Testékszert hordasz? (Piercing és hatalmas fülbevaló szerűség engem kifejezetten taszítana...)


Azonkívül a tetoválást sem igazán szeretem - de ez csak az én ízlésem. Nem izzadsz nagyon a túlsúlytól? Tudsz kedvesen mosolyogni?


Családi kapcsolataidhoz való viszonyod? Testvér/unokatestvérek? Van annyi bevételed rendszeresen és régóta, hogy LEGALÁBB MAGADAT el tudd tartani?


Mennyire vagy elégedett a munkáddal? Önmagad főnöke vagy? Dohányzás? Italozás? (Én az alkoholistákat kerülöm el messzire!)


Hobbijaid? Földrajzilag merrefelé keresel hölgyet? Állatokat szereted? Sportoltál valaha valamit? Abbahagytad valamiért esetleg a testmozgást?

2021. dec. 29. 06:20
 2/7 anonim válasza:
Javítás: akár az ágyban is agyonnyomHATOD őket. (Szóval nem biztos, csak véletlenül is sok minden megtörténik. Nem akarattal.)
2021. dec. 29. 06:21
 3/7 anonim válasza:

Ez így , ezzel a magassággal, ennyi súllyal ,ráadásul ilyen fiatalon - nem fog összejönni.

Itt már komoly biológia kockázatok vannak, amit lelki tökéletességgel sem lehet kompenzálni.

De persze, sosem lehet tudni. Magad érdekében,legalább 50 kg-t fogynod kéne,de nem gyorsan.

2021. dec. 29. 06:51
 4/7 anonim válasza:

Szerintem először kezdj el magadon dolgozni keményen... Ezzel a túlsúllyal nem vagy valami megnyerő, bár biztos vannak olyanok, akiknek ez jön be, de elég ritka...

De komoly kapcsolatban... A fene akar ápolónő lenni amikor inkább gyereket szeretne.

2021. dec. 29. 08:48
 5/7 anonim válasza:
Fogyi klubba
2021. dec. 29. 09:28
 6/7 anonim válasza:
Konditeremben. Kepzeld el a reakciojat egy neked tetszo lanynak ahogy "par" honap elteltevel meglat teged -40-50 kg-al, jo formaban.
2021. dec. 29. 15:25
 7/7 anonim válasza:
Írj
2021. dec. 29. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!