Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol keressek társat?

Hol keressek társat?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta nem találok senkit, akivel jól tudnám érezni magam és fel tudnék rá nézni.

Nincs időm ismerkedni, neten is már mindent próbáltam. Olyan nehéz egy normális embert találni.

23/N



2019. szept. 15. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid?
2019. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes és adj esélyt, ne válogass. Ennyit tudok javasolni.
2019. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Régebben én is kerestem,arra jöttem rá hogy ha erőlteti az ember nagy az esély rá hogy nem fog sikerülni neki sajnos.

Én mostmár csak nyitott szemmel járok,majd el jön az az idő is amikor találok valakit.

Leginkább először magadat kell el fogadnod, ha nem tetszik valami akkor változtass rajta, légy vidám és pozitív,mosolyogj mert az nagyon fontos!

Ne erőltesd a dolgokat mert annak általában nincs jó vége,legalábbis szerintem.

Ha azt látják rajtad az emberek hogy boldog vagy,mert hidd el le lehet szűrni ki boldog és ki nem? ha boldog vagy komolyan és élvezed az életet hidd el nekem előbb vagy utóbb biztosan fogsz találkozni ilyen emberrel, járj nyitott szemmel.


Hol keressek társat?


Akár az utcán,szórakozóhelyen,legyen valamilyen hobbid ahol társoságban lehetsz és ott,utazz egy kicsit majd az utad során össze futhatsz vele.


Sok sikert.


21F

2019. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én évekig görcsösen kerestem a páromat itt is, más anonim oldalakon is, de hiába. Persze voltak szimpatikusnak tűnő emberek, de valamiért egyikből sem lett semmi, még egy találkozóig sem jutottunk el. Az utóbbi időben viszont hárman is a semmiből ismerősnek jelöltek és írták nekem. Attól függetlenül, hogy egyikőjüktől sem szeretnék semmit, kicsit jó érzés, hogy engem is végre észrevettek.
2019. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok férfiként, nincs nagyon senkim , 23F
2019. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És én hol keressek társat? Nehéz olyan nőt találni, akivel legalább egy sziáig eljutnék. 29/F
2019. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs időd? Mivel foglalod el magad? Nem fér bele heti 2x1 óra hobbi? Valami sport mondjuk, ahol fiúk-lányok egyaránt vannak, ahol új ismertségi hálót kezdhetsz kiépíteni, akik között már lehet potenciális partner?


Ha nincs, akkor marad a net, meg a kúrósok kiszűrése...

2019. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Segiteni akartam neki,es nem osszejonni vele.Kuldott facebook linket,de bejelolni nem lehetett.Miutan irtam,letiltott. Azota semmilyen uzenetre nem valaszol.

Kerdezem en,h miert?

Hogyan akar ismerkedni igy,ha ugy viselkedik mint egy hisztis gyerek.

2019. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de már egyszerűen nincs is kedvem végigzongorázni mindent az elejétől kezdve és ha nem sikerül megint és megint.. Nagyon megterhelő tud lenni.. Ami amúgy többnyire az én kihátrálásommal végződik, valahogy mindig mellé nyúlok.. Szinte vonzom a problémásabb embereket, pedig amúgy nyitottan szoktam az emberekhez állni..


Mostanában inkább lefoglalom magam sporttal vagy valamit itthon bütykölök és hanyagolom ezt az egészet, nem feltétlenül szükséges az, hogy legyen mellettem valaki, csak hogy ne legyek egyedül..

Neked is ezt tanácsolom, hogy ne görcsölj rá, ha jön valaki, akkor majd jön. Egy kis pihenés amúgy sem árt.:)


23/F

2019. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne szivassatak srácok! :)


23 évesen a világ végét érzitek. Én 35 évesen nem vagyok így elkeseredve, pedig most ismét egyedül vagyok, és még családot is szeretnék.


Gondoljatok arra, hogy van valamitek, ami pl. nekem már egyre kevesebb: Időtök!


Ha még szerencsétlenül is néztek ki, pár év alatt az is megváltoztatható, és még akkor is marad abból az időből.

Hajrá!

2019. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!