Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan NŐ, akivel ma...

Van itt olyan NŐ, akivel ma vagy a későbbiekben lehet találkozni? 45f

Figyelt kérdés

Olyat keresek, aki el is jön, ha megbeszélünk egy talit.

Vagy legalább szól, ha közbejött valami.

Persze fontos a szimpátia is, stb...



2021. dec. 30. 15:29
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Másik témakörben volt.

Találkozz vele.

2021. dec. 31. 18:45
 12/23 A kérdező kommentje:

#10 köszönöm, valóban jól látod. Nem írtam semmi kritériumot, csupán ne basszon át. A cél beszélgetés lett volna, egy kávé, esetleg vacsora. (na nem a sarki talponállóban).

Valóban, magamról semmit sem írtam. Oka van. Pénzért tulajdonképp bármilyen nőt lehet kapni. Minden nőt meg lehet venni. (na jó, van 1%, akit nem. Vele még nem találkoztam) Szóval csak annyit, hogy rohadt sokat melózok, ezért cserébe a magyar viszonyokhoz képest qrva jól is keresek (7 számjegyben kell gondolkodni) , és jól is élek. Van házam vidéken, lakás Pesten, Németországban, 3 komolyabb kocsi, nem német "prémium" egy sem, + 3 hétköznapi szaladgálós szekér... Ha van kedvem nyaralok, ha van kedvem, akkor csak úgy kocsikázok egy hétig, kirándulok hegyekben, tengerparton, bárhol. Kb egész Európát bejártam már, Ázsia is megvolt szibériatol a kínai határig, ahova lábon el lehet jutni, oda eljutok. És 45 évesen még vannak terveim (pl 66-os út, Alaszka télen, Kanada szintén télen,

+ ami jön még) Tehát ha akarom, akkor megveszem a puncit, nem okoz anyagilag gondot. De nem kell. Olyat kerestem, aki ezeket nem tudja rólam, nem látja, nem ismeri az anyagi helyzetem, nem ezért közeledik.

De sajnos ismét csalódtam. Tele van mindenki rosszindulattal, előítélettel, sőt, mint olvashattuk a kommenteket, válaki tudni véli, hogy "Imre bácsi" vagyok. Nos, ő téved.


Szóval itt befejeztem ezzel. Köszönöm, hogy ismét emlékeztetve lettem a magyar mentalitásra: "ha nekem rossz, akkor legyen mindenkinek még szarabb"

Sokat tanultam ismét, amit nem szégyenlek. Tanulni jó dolog... Inkább azt, hogy ilyenek vagyunk.

Tehát én továbbra is maradok elvált, továbbra is csak a gyermekeim, testvéreim, és azoknak gyermekei érdemlik meg azt, hogy rájuk fordítsam az időm.

Minden másra Mastercard....


Kicsit hosszú lett, bocs...

Elgurult az a bizonyos...

2021. dec. 31. 20:35
 13/23 anonim válasza:
Semmit nem írtál magadról. Szerinted ez cukika, de pénzecskéért empátiát, logikát nem lehet venni. Nem izgulnál édesanyádért, ha magukról direkt semmit el nem mondó emberekkel akarna találkozni? 45 év alatt semmit nem tudsz arról, milyen veszélyes dolog a nőknek idegenekkel találkozni.
2021. dec. 31. 21:09
 14/23 anonim válasza:
10-es vagyok. 13-as, veszélyes? Mennyivel veszélyesebb így randizni egy telefonbeszélgetés után egy jó étteremben, mint az utcán, diszkóban, bárban, bárhol megismerkedve? Ezért van a sok egyedülálló, frigid nő, aki a tv előtt ülve, csokit zabàlva álmodozik a nem létező hercegről és panaszkodik, hogy sehol egy normális pasi. Kérdező, ha érdekel hol tudsz jó nőt felcsípni, akkor írj rám, simán adok tippet.
2021. dec. 31. 21:17
 15/23 A kérdező kommentje:

#13 pont ez a lényeg : NEM pénzért akartam venni. Csak ismerkedni. Hidd el, tudom, hogy vannak olyan szituációk, amik egy nő számára kellemetlenek, veszélyesek lehetnek. Nyilván nem akartam a "randin" elrabolni senkit. Amit akartam: beszélgetés telefonon, majd találkozó nyilvános, nagy forgalmú helyen, akár többször, étterem, színház, bármi, ami közös megegyezés alapján szóba jöhet. Aztán a hölgy és én eldontjuk, hogy hogyan tovább.

De mindezt ne a pénz alapján.


#14 köszi, megoldom...

2021. dec. 31. 22:45
 16/23 anonim válasza:

Fordítva, ha frigid vagyok, nem ismerkedek. Kis logika.


Nem, kérdező, nincs fogalmad erről. Neked csak egy kellemes kis találka. A nő nem tudja, kivel találkozik. Neked nem kell félned, hogy megtámad. A szomorú, hogy 45 év alatt nem fogtad ezt fel.

2022. jan. 1. 20:46
 17/23 anonim válasza:

Kérdező bocs, hogy írok ide, de 12-es válaszodra egy kis biztató szó. A gyk nem a valóság magyarán nem minden magyar ember ilyen. A gyk-n lévő emberekről tudni kell, hogy nagy többség trollkodik valaki már egész jól kezeli őket, de közülük is többen már egy párszor itthagyták a gyk-át miattuk és vannak akik szeretik a frusztrációjukat levezetni és vannak a középiskolás gyerekek akik beletrollkodnak más ember komoly kérdésébe, vagy társkeresésébe, vagy barát keresésébe. Pl. ismerkedés kategóriában kívülállóként olvasva a legnagyobb probléma az információ hiány, amire a válaszolók nagy többsége szokott panaszkodni, de annak szerintem megvan az oka, hogy egy kérdező többnyire miért csak egy mondatos kérdéssel rukkol elő. Legalábbis aki ismeri a gyk-n a troll embereket,mert tudja, hogy ellepik a trollok, és így a tűt a szénakazalban típusú keresgéléssé teszik sajna. Inkább próbálj élőben ismerkedni hobbid alapján, vagy értelmesebb fórumokon, csak jó tanács.


Tudom, hogy ez nem vigasztal, de ne csak a gyk-hoz fűzd minden ismerkedési reményedet, ahogy írtad bőven van lehetőséged, azon a téren kéne talán mozognod.

2022. jan. 2. 20:09
 18/23 anonim válasza:
Meg ugye most látom, amúgyis csak alkalmi szexpartnert keresel a kulcsszavak alapján szóval az itteni válaszokat se vedd komolyan. 17-es vagyok. Szerintem lehet a szexpartner kereső oldalakon esélyesebben találnál partnert ilyesmire. De te tudod.
2022. jan. 2. 21:26
 19/23 A kérdező kommentje:

#18 talán igazad van. A kulcsszavak valóban arra utalnak, hogy... De tapasztalat alapján, ha normális ismerkedésre utaló szavak vannak, akkor jön a "leveleztünk 2 évig", "most nem állok készen", stb okosságok. Aki viszont ezekre keres, nagy valószínűséggel találkozni is hajlandó. A trollokkal kapcsolatban egyetértek. A szexpartnerkeresők pedig a felhozatal alja. Mint írtam korábban, pénzért én is tudtam volna bármikor "ismerkedni". Itt most az volt a cél, hogy olyan legyen a partner, aki nem tudja, hogy nem okozna túl nagy gondot pl 1 wellness hétvége all inclusive... Nem jött össze. Nincs ezzel baj, tanultam belőle. Itt nem próbálom többet.


#16 nem tudom mennyi idős vagy, igazából nem is érdekel. De azt, hogy élből hülyének nézel... Ne haragudj, de sértő.

Fordítsuk meg a helyzetet: összejön a találka, de a hölgy oldalán a háttérben jön egy-két komolyabb izomzattal, de annál kevesebb IQ-val rendelkező hímtag. A hölgy mélyen dekoltált öltözéket viselve, komoly flörtölessel elvonja a figyelmem, és máris én vagyok bajban.

Tehát akkor a kérdés: soha senki senkivel se találkozzon? Mert minden férfi szemét disznó, aki ismerkedni akar? Ezt te sem gondolod komolyan... Vagy mégis? Mert akkor nagyon nagy a baj veled 😕 Mindenesetre az azért sokat elárul, hogy ismeretlenül, egy szó beszélgetés nélkül ezt feltételezed rólam. Holott biztosan nem ismersz.

De nem baj, hidd azt, hogy egy rohadt szexuális ragadozó vagyok, aki miután elrabolta a nőt, jól megerőszakolja, megveri, stb... Ja, és ebből a célból a hölgy által választott nyilvános helyen akarok találkozót. Logikus... Tényleg... Csak én nem találom benne a logikát sehol. De biztos én vagyok a hülye 🤔

2022. jan. 2. 21:54
 20/23 anonim válasza:

Én innen a Gyk-ról ismertem meg a barátnőmet egy előre megbeszélt totális vakrandi(!) keretében! Ráadásul 200 kilométerre egymástól.

Ennek már több mint 2 éve, és nagyon jól megvagyunk: barátság extrákkal-ban állapodtunk meg, és azt mindketten konzekvensen be is tartjuk!

Egy nagyon értékes embert, és szexőrült nőt ismertem meg egyben.

2022. jan. 2. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!