Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap ismertem meg őt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ismertem meg őt, a távolság gond lehet a későbbiekben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 200km- távolságra lakik tőlem az illető, akit tegnap megismertem. Rengeteg a közös bennünk én azt vettem észre, és ő is. Ennek örülök is. Viszont aminek ő lehet nem, de nekem ez nem akadály az a 200km távolság.

Lehet,hogy benne lenne egy távkapcsolatban én szerintem igent mondana rá. Mindenek ellenére jól elbeszélgettünk.


Ha még is lenne egy kapcsolat belőle hosszútávon kinek milyen véleménye van/volt a távkapcsolatból és véleményt is írjatok, hogy alakult.



2018. jún. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a távkapcsolat akkor működhet rövid távon, ha belátható időn belül normál kapcsolatra cserélitek és képesek vagytok várni (ehhez persze bizalom is kell).


Egyébként nem hiszek a távkapcsolatokban, voltam ilyen helyzetben, fele ekkora volt a távolság és egy év alatt felőrölte a kapcsolatot.

2018. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Garantalt hogy lesz feltekenyseg meg bizalmatlansag. Harom tav kapcsolatom volt, de sose lett jo vege. Folyton ugy ereztem bizalom nulla es szamonkeresek sorozata volt kesobb meg aztan egy ido utan tobbre vagytam volna es faraszto volt 300 400 kmeket utazni es akkor is csak kb heti ketszer haromszer tehettem ezt meg mert munka suli mellett nehez volt mind ezt megoldani meg hat nem csak a ferfi van az eletemben hanem csalad baratok hobbi stb. Szerintem probald meg. Tapasztalatnak jo lesz..de sok eselyt nem adok nektek.
2018. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik haveromék is 200 ra laknak egymástól a párjával, de 4 éve nagyon jó a kapcsolatuk. Nekik elég a heti 1-2 nap, egyszer egyik jön máskor a másik megy. Nekem is volt egy távolabbi barátnőm, a sok utazás miatt nekem nem jött be és neki se, ezért lett vége. Munka, barátok , hobbi mellett nem egyszerű a hétvégéidet utazással elcseszni. Többet utaztam, mint amennyit együtt voltunk. Meg kell próbálni és majd kiderül. 28/f
2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!