Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Anime,manga,japán kedvelő...

Anime,manga,japán kedvelő nőként, hol tudnék hozzám hasonló anime,manga,japán kedvelő férfit találni társkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Anime néző, manga olvasó, japán zene/film/sorozat/művészet kedvelő nőként, hol tudnék hozzám hasonló férfit találni? Társkeresőkön probáltam ott leírtam hozzám hasonló férfival jönnék össze. De ott férfiak szexkapcsolatott akarnak. Hol tudnék ilyen férfival ismerkedni, késöbb össze jönni vele? Valaki ötlet?

2022. jan. 29. 19:28
1 2
 1/15 anonim válasza:

Kitalált kérdés, ha valóban ezeket kedvelnéd, magadtól is tudnád.

Szerintem egyik faszi abból a 2-3-ból írta ezt a kérdést is, akik felelősek az itteni baromságok 80-90%-ért.

2022. jan. 29. 19:30
 2/15 Noren1989 válasza:
Tőlem...na gyere àt, megnézzük az Evangelion mindhàrom, egészestés részét, aztàn beszélgethetünk is.
2022. jan. 29. 19:35
 3/15 anonim válasza:
Mivel a rendes társkeresők nem jöttek be, ezért próbálkozhatsz animés csoportokkal Facebookon vagy akár a kifejezetten ismerkedésre/társkeresésre létrehozott csoportokkal, amennyiben nem vagy ilyeneknek még tagja. Ott van a Mondocon is, ha még ott nem voltál.
2022. jan. 29. 20:17
 4/15 anonim válasza:
Ilyen jellegű rendezvényeken. Fantasy expo, mondocon, stb.
2022. jan. 29. 22:55
 5/15 Noren1989 válasza:
Na mostmàr ne gyere, fekszem aludni...
2022. jan. 29. 23:01
 6/15 anonim válasza:

#4

Pff, aki igazán szereti az animéket, az nem is jár emberek közé. :DD

2022. jan. 29. 23:29
 7/15 anonim válasza:
a kérdés csak a képzelet szüleménye, lányok nem néznek kínai meséket
2022. jan. 29. 23:43
 8/15 anonim válasza:
#7, főleg mert tudják, hogy az anime japán :).
2022. jan. 29. 23:47
 9/15 anonim válasza:

A kérdésre nem tudom a választ, de próbáld meg írj ki egy hasonlót az ismerkedés, vagy az animés témakörben is.


Egyébként én nagy animés vagyok gyerekkorom óta, csak nekem félresiklott az életem (így már nem keresek párkapcsolatokat sem). Sajnos akárhogy próbálkoztam nem találtam meg fiatalon a célt az életemben, és az akaraterőt önmagamban, így aztán maguk alá temettek a drogok. Már feladtam a harcot, és bőven elég ha én menetelek a szakadék felé. Aki közel kerül hozzám annak csak szenvedést okozhatok. Így jobb ha egyedül maradok.

Azért elszívok egy cigit, és megnézem az arifureta következő részét 😃

Szeretek belemerülni az animés álomvilágokba, mert nekem ez jelenti a fő kikapcsolódást ebből a világból.

2022. jan. 30. 09:31
 10/15 VincentLaw válasza:

#9

Ajánlom az Ergo Proxy-t.

Habár már biztos láttad, ha nagy animés vagy.

2022. jan. 30. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!