Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes várni ilyen helyzetben...

Érdemes várni ilyen helyzetben egy férfira?

Figyelt kérdés
Van egy 35 éves férfi akivel ismerkedek pár hónapja. Kétszer találkoztunk jól éreztük magunkat. Találkozók után is mindig írt érdeklődgettet viszont valamiért nem kért találkozót és egy idő után egyre kevesebbet beszéltünk. Én meg nem szeretem az időhúzást és már azon gondolkodtam, hogy írok neki, hogy ha nem akar már velem ismerkedni, találkozni inkább mondja meg. 2 hét szünet után viszont ő írt rám, hogy ne haragudjak, hogy nem írt de nem mondott nekem mindent el. A helyzet az, hogy válásban van most megy a osztoszkodás. Azt mondta, hogy nagyon kedvel és szeret velem beszélgetni, de neki kell egy kis idő mire megemészti a dolgokat. Amúgy manapság is beszélünk írogat csak mivel rossz passzban van nyilván kevesebbet. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Várnátok rá vagy inkább ismerkednétek tovább?

2022. febr. 13. 13:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

"viszont valamiért nem kért találkozót és egy idő után egyre kevesebbet beszéltünk."


Mert ennek már vége. Más kötötte le a vegyértékeit.

Semmiképpen sem szabad várni. Egyetlen egy férfira sem.

Ha nem veled beszélget, azt jelenti, hogy mással.

Ha nem veled találkozik, azt jelenti, hogy mással.

Ha nem veled szeretkezik, azt jelenti, hogy mással.

Ez házasságon kívül és házasságon belül is alaptörvény.

2022. febr. 13. 13:43
 2/15 anonim válasza:
Mennyi idős vagy kérdező?
2022. febr. 13. 13:52
 3/15 A kérdező kommentje:
26
2022. febr. 13. 13:55
 4/15 anonim válasza:
Jujj...
2022. febr. 13. 14:26
 5/15 anonim válasza:

A férfi idősebb?

Az sem biztos, hogy tényleg válik.

2022. febr. 13. 14:31
 6/15 anonim válasza:
Szerinted hányadik vagy a sorban nála?!
2022. febr. 13. 14:35
 7/15 anonim válasza:

Igazából nem.

Ha tényleg az igazat mondta is, még most jön a nyalogatom a sebeimet vagy inkább ámokfutok egyet időszaka.

Nem annyira szerencsés ez az időszak.

2022. febr. 13. 14:50
 8/15 A kérdező kommentje:
Láttam esküvői képeket is szóval nem kamuzik. Amúgy egy aranyos, lelkis visszahúzódó, srác nem egy egoista, össze vissza csajozós típus. Azt beszéltük meg, hogy ha túl lesz egy kicsit ezen akkor újra találkozunk, de nem fer tőle, ha azt kéri tőlem ne ismerkedjek így mondta, hogy ha nem akarok várni azt is megérti. 13 évig volt együtt az exével 3 évig voltak házasok és augusztusban lett vége. És most meg megy a közös vagyonon az osztozkodás amit nem visel túl jól.
2022. febr. 13. 14:54
 9/15 anonim válasza:
Akkor várj egy kicsit ha neked belefér és nem okoz problémát,ha végül nem lesz belőle semmi.
2022. febr. 13. 14:58
 10/15 anonim válasza:
Fél éve szakítottak, de azért annyira nincs rosszul, ha más éppen nem ér rá, akkor veled van?! Ennyire naiv nem lehetsz!
2022. febr. 13. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!