Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt cuki, fogszabályzós...

Vannak itt cuki, fogszabályzós lányok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért de ez is nagyon vonz. :D


17/F



2022. febr. 13. 18:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Van. Nem mondanám, hogy annyira nagyon cuki vagyok, de van fogszabályzóm. Ismerkedni nem szeretnék, mert van kiszemeltem. Privátokat se küldjetek létszi.
2022. febr. 13. 19:18
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretnél ismerkedni, miért válaszoltál? 🤔
2022. febr. 13. 19:40
 3/11 anonim válasza:
Ugye tudod, hogy a fogszabályzót egy idő után leveszik? Ne ezt nézd, hülyeség.
2022. febr. 13. 20:23
 4/11 anonim válasza:
1-es vagyok. Azért válaszoltam, hogy tudd, vannak ilyen lányok :)
2022. febr. 13. 20:27
 5/11 anonim válasza:

Kérdezőhöz hasonlóan nekem is bejönnek az ilyen lányok. Nem tudom megmagyarázni, de valamiért ha egy lány fogszabályzót villant egyből érdekesebb számomra.

Nyílván nem ez a fő szempont és tudom, hogy nem állandó jellegű a dolog, de akkor is bejön.

Valamint nekem a szemüveges csajok is szimpibbek.


Szóval legalább nem te vagy az egyetlen ilyen kedves kérdező.

(Bár mondjuk én idősebb vagyok nálad, de mai napig nem tudom, hogy miért jön be az ilyen.

2022. febr. 13. 21:00
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Erre szerintem ne is próbáljunk különösebb magyarázatot találni. A szemüveget elfelejtettem említeni, az is nagyon bejön. Persze nálam sem fő szempont vagy szakítóok, ha nincs. De igen, van valami varázslatos mind a kettőben. :)
2022. febr. 13. 21:02
 7/11 anonim válasza:

"Nem tudom megmagyarázni, de valamiért ha egy lány fogszabályzót villant egyből érdekesebb számomra."


Hú, ha találkoznál komplex esettel már tuti nem ezt mondanád...

2022. febr. 14. 13:22
 8/11 anonim válasza:

#7

Mit értesz komplex esett alatt??

2022. febr. 14. 16:55
 9/11 anonim válasza:
Nekem van mind2 és inkább úgy érzem magam mint az amerikai klippekben a stréber lányok. Bár senki se mondta rám, mert tudják hogy átlagosak a jegyeim. Cukinak nem mondanám magam, meg ez a kinek mi kategória.
2022. febr. 14. 19:08
 10/11 anonim válasza:

8-as:

Ami például állkapocs műtéttel jár

2022. febr. 14. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!