Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért várják el a nők, hogy...

Miért várják el a nők, hogy 20 évesen anyagilag független legyek?

Figyelt kérdés
Tinderen volt két ilyen. Én 20 éves vagyok, kint van a profilomon, hogy egyetemen tanulok. Egyik árufeltöltő, másik pincér. Mind a kettő kérdezgette, hogy egyedül élek-e, van-e lakásom, autóm. Aztán amikor mondtam, hogy nincs, akkor megy a finnyáskodás. Az elsővel még elmentem randizni, de az ilyeneket azóta hanyagolom. 20 évesen egyetemistaként miért kéne saját lakásomnak lennie?

máj. 23. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Szerintem teljesen jogos az elvárás. Egy valamire való fiú/férfi már 16-17 évesen keres annyi pénzt, hogy el tudja tartani magát.
máj. 23. 20:15
 2/31 A kérdező kommentje:
😹😂😂
máj. 23. 20:18
 3/31 anonim válasza:
Kerdezo, ertelmisegi letedre miert is a munkasosztalybol keresgelsz? Hat ne csodalkozz... ;-)
máj. 23. 20:31
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát amikor jobbra húzom, akkor nem tudom még, hogy mivel foglalkozik
máj. 23. 20:35
 5/31 anonim válasza:
Azt mondtad az ilyeneket hanyagalod azóta. Na pont ez a megoldás.
máj. 23. 21:07
 6/31 anonim válasza:

Fentiek, ugye ezt nem gondoljátok komolyan. Ennyi évesen még én sem voltam anyagilag független. Mondjuk ez az én barátnőimet nem zavarta. Most már persze jogosan várhatják el és nincs ilyen problémám.


F

máj. 23. 22:22
 7/31 anonim válasza:

Tinderen sajnos nem ritka, hogy összetalálkozol az ilyen típusú nőkkel, de ebből nem szabad általánosítani. Minden rosszindulat nélkül kimondható, hogy valszeg nem egy háttérből jöttök, és az értékrendetek sem ugyanaz. Lehet jobban járnál, ha az egyetemed környékén próbálnál ismerkedni, az egyetemista csajok jobban átélik az anyagi helyzeted.


(Egyébként csak azért mert belefutottál két ilyen példába, még nem lehet következtetéseket levonni. Ez ugyanaz mintha egy lány írta volna ki, hogy minden pasi csak egy dologra megy, mert volt egy rossz élménye, az meg neked sem esne jól.)

máj. 23. 22:33
 8/31 anonim válasza:

Ebből is jól látszik, hogy az iskola nem az életre készít fel.

Kivételek azok az oktatási intézmények, ahol a hazudozás művészete tantárgyat is lehet hallgatni.

máj. 24. 05:25
 9/31 anonim válasza:

Én is állandóan beleütközök ebbe a problémába. Túl nagyon a mai csajok elvárásai. Legyen sok pénzed, a fizetésed legyen minimum X Ft, legyen egy menő kocsid, legyen lakásod, magas pozícióban dolgozz, stb...

Eközben a csaj mit tesz bele? Semmit...

Sajnos a legtöbben el akarják tartatni magukat és csak az anyagiak számítanak nekik. Közben bunkók, egy boltban dolgoznak kis pénzért, nem tanulnak, stb...

Ezt a hozzáállást köszönhetjük a különböző tv műsoroknak, mint pl. a ValóVilág, ami iszonyú torz képet mutat a mai fiataloknak.

Csak a jelenben tudnak élni, nem tudnak hosszú távon gondolkodni.

Én is szüleimmel élek még, hiába vagy egy baromi jól fizető állásom. Nem fogják fel, hogy tanulok (ami milliókba kerül sajnos) és nem éri meg fenntartani egy albérletet, mert amúgy is ritkán vagyok itthon (akkor meg nem tudnám fizetni a tanulmányaimat, ami után nem lennének anyagi problémáim).

Nekem is ez a taktikám, hogy az ilyenekkel nem foglalkozom. Ha az első randin felhozza a csaj ezt az anyagi témát, akkor rögtön offolom is.

máj. 24. 08:20
 10/31 anonim válasza:

9# Ugyanezt tapasztalom én is, hogy semmit nem hajldók beletenni. Teljesen megérteném ezeket a magas elvárásokat, ha ők is tennének azért, hogy kihozzák a magukból a maximumot. Jellemzően valami alulfizetett szar melót csinál (és még arra is képesek panaszkodni, azt kell hallgatnom, hogy neki milyen nehéz a munkája...), már ha egyáltalán dolgozik, mert az sem ritka, hogy nem.

A másik, hogy valami büfészakon lébecol, ahova nem jár be (azért is sír, persze, hogy be kell járni. Nem tudom mit gondolt...), kibukik, passzivál, kifogásokat keres. Pénze sosincs, mindent te fizess. De neked azért legyen meg az 1 milla, a céges autó, lakás, hiteled se legyen, mamahotelben se lakj, itt dolgozz, ott dolgozz, ezt ne csináld, azt ne csináld, nekiáll beosztani még az amúgy jól menő életedet.


Ja és ha számonkéred a baromságait akkor te vagy a szar szemét és arra apellál hogy ő a szegény szerencsétlen nő aki semmiről sem tehet, semmiért nem tartozik felelősséggel.


Rohadt gáz az egész viselkedésük.


F

máj. 24. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!