Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha a fiú a randi helyett az...

Ha a fiú a randi helyett az ismerkedést mondja akkor az mit jelent? Nem vagyunk együtt. Már 2x találkoztunk és le is feküdtünk meg élvezzük egymás tásrsaságát társasozunk stb. Úgy beszéltük hogy majd ahogy alakul nem sietettünk semmit.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 13:42
1 2
 11/15 anonim válasza:

"Én mondtam neki ha majd nem akar semmit akkor inkább hagyjuk"

Hogyne akarna valamit. Dug, amíg lehet, vagy amíg nem talál jobbat nálad.


"mert félek én sérülnék."

Ne aggódj, ez őt nem érdekli. Dug, amíg lehet, vagy amíg nem talál jobbat nálad - vagy amíg hagyod.


"Erre aztmondta hát nentudja mi lesz"

Dehogynem tudja. Dug, amíg lehet, vagy amíg nem talál jobbat nálad - vagy amíg hagyod.


Ilyen egyszerű. Ennél csak te lehetsz egyszerűbb, ha nem érted.

2022. márc. 6. 17:56
 12/15 anonim válasza:
Persze, hogy csak kihasználja a helyzetet, hogy dughasson.
2022. márc. 6. 20:58
 13/15 anonim válasza:

"Nem vagyunk együtt."

Itt a válasz a kérdésedre.

2022. márc. 6. 21:28
 14/15 anonim válasza:

Sajnos nem lát benned semmi mást egy darab húson túl akibe üritheti a zsákját.

Ez ennyi.


De már az se semmi, hogy ilyen erkölcsi tartása van a fiataloknak. Mármint, komolyan? Kapcsolat nélkül dugtok orrba szájba? Mármint, normális emberek nem dobják csak úgy oda magukat. De mindegy. Leírtam a lényeget. Nem vagy más mint egy darab hús neki. Nem fog ez komolyra változni. Kb soha.

2022. márc. 8. 18:52
 15/15 anonim válasza:
Nem siettettek semmit, de már az első vagy második talinál dugtatok?
2022. márc. 9. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!