Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » INFJ lányok, ismerkednétek velem?

INFJ lányok, ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés
Társat keresek. Én is INFJ vagyok, 31 éves.

2022. márc. 17. 22:40
 1/8 anonim válasza:
A horoszkópod még tedd hozzá, hogy teljes legyen a kép.
2022. márc. 18. 03:20
 2/8 anonim válasza:

1:


XDDD

2022. márc. 18. 14:18
 3/8 anonim válasza:
INFJ férfiként szerintem borzasztó nehéz párt találni, de azért én drukkolok neked.
2022. márc. 19. 15:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nagyon nehéz. Tapasztalom sajnos. Köszönöm a jó kívánságot!
2022. márc. 19. 22:08
 5/8 anonim válasza:
Hát ha behatóbban ismered az mbti-t, akkor tudod, hogy az INFJ-INFJ kapcsolat nem a legideálisabb. Miért pont INFJ lányt keresel?
2022. márc. 19. 23:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Leginkább talán azért mert nem akarok magyarázkodni a furcsaságaim miatt.
2022. márc. 20. 02:03
 7/8 anonim válasza:
Sok sikert hozzá. Én több intj és infj fiút is ismerek, sajnos olyan lánnyal akivel lehetne kapcsolatot is e típusba tartoznak nem láttam sokat. En intj vagyok.
2022. márc. 24. 14:05
 8/8 anonim válasza:

Szerintem sok más személyiségtípus is meg tudná érteni a furcsaságaidat. Vagy nem is megérteni, hanem inkább..nem törődni vele, elsiklani felette. Az én testvérem is INFJ, és nekem az ő furcsaságai teljesen normálisak. Jó lehet azért,mert a testvérem, de látom, hogy neki is mindig vannak barátai, akik elfogadják. Szóval nyilván meg van az ok, hogy miért keresel egy hozzád hasonlót, de szerintem adhatsz nyugodtan esélyt másoknak is. Az ismeretségi körömből kiindulva, az ENFJ, ENTP, és ENFP általában jól kijön az INFJ-vel.

~ egy ENFP

2022. márc. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!