Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » INFJ nőkkel ismerkednék?

INFJ nőkkel ismerkednék?

Figyelt kérdés

A szkeptikus "mi ez?" vagy "nem számít semmit, olyan mint a horoszkóp" kommentekre nem vagyok kíváncsi, ne is olvass tovább akkor.


Persze egy ember személyisége többrétűbb, minthogy ennyiből meg lehessen állapítani, de ettől még érdekes és nem hiszem, hogy valaha is beszélgettem volna INFJ emberekkel ezelőtt. Lehet azért, mert ahogy mondják tényleg ritka lenne, vagy lehet csak fel se tűnt.


Szóval ha INFJ nő vagy írj privátban valami agytornáztató, polgárpukkasztó dologról, például hogy miért kellene visszahozni a halálbüntetést, vagy miért volt jó fej Hitler. Ne pont ezeket, inkább valami egyedi ötletet, ha lehet. Vagy írj ide ha nem jut eszedbe semmi és megpróbálok én kitalálni valami beszédtémát.


INFJ férfiak is írhatnak, de ők csakis beszélgetés céljából, ha van kedvük, de ez inkább nőknek szól.


Néhány dolog rólam: Én is INFJ vagyok, 25/F. Szabadidőmet általában filmezéssel ütöm el, azon belül a gengszterfilmek hangulata fog meg leginkább, imádom az öltönyös, kalapos bűnözői érát, tehát az új Capone filmre kell gondolni mondjuk. Rap zenét szeretem még, lehetőleg olyat aminek mondandója is van, nem a sablonos "sok pénzem van, menő vagyok" fajta. Ezen kívül szeretek még trollkodni, enni, aludni, álmodozni egy jobb világról, és kioktatni embereket. :)



2020. máj. 16. 15:04
 1/10 anonim válasza:

INFJ létemre ezen irományod alapján semmiben sem hasonlítok rád, mivel az mbti az információfeldolgozás milyenségét méri és csoportosítja kategóriákba.

Nem szeretem a gengszterfilmeket, sőt, filmet nézni is csak ritkán szoktam. A rap műfajt majdnem hogy utálom. Nem szeretek trollkodni.

Az evéssel nem foglalkozom eleget, utálok aludni, mert időpazarlás.

A történelmi személyekről való társalgást, a hatalmat, erőszakot, háborúkat különösen utálom.

F

2020. máj. 16. 15:25
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarul elismered, hogy az MBTI alapján a másik ízlését nem lehet megállapítani, erre elkezded felsorolni, hogy miben tér el a te ízlésed az enyémtől. Akkor most ennek így mi értelme is volt?
2020. máj. 16. 15:34
 3/10 anonim válasza:
A tények bizonyítéka volt, hogy bárki más is láthassa az összefüggések hiányát. Persze az is lehet, hogy nárcisztikus ENTJ vagy, mert az ő teszteredményük biztosan INFJ lesz.
2020. máj. 16. 15:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké xd.
2020. máj. 16. 15:51
 5/10 anonim válasza:
Bocs az offért, de igen valószínűen sok lánynak fogalma sincs, hogy mi az INJF, akkor se, ha pont ő az. Nem lenne hát célravezetőbb inkább a saját szavaiddal leírni, mi a zsánered? Miért jó szűkíteni a merítést azzal, ha csak az jöhet, aki tudja?
2020. máj. 16. 16:01
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt nem a zsáner a lényeg, hanem kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan jó összhangban van-e két INFJ mint ahogy a legendák állítják.


[link]

2020. máj. 16. 16:29
 7/10 anonim válasza:
INFJ vagyok. Tegyünk egy próbát.
2020. máj. 16. 17:36
 8/10 anonim válasza:
INFP is megfelel? Az majdnem ugyan olyan, szintén nagyon ritka. Talán még ritkább az INFJ-nél is.
2020. máj. 16. 20:07
 9/10 anonim válasza:
8# Az INFP-nek köze sincs az INFJ-hez.
2020. máj. 16. 21:24
 10/10 anonim válasza:
INFJ-T lány vagyok, 24. Haverkodás céljából dumálhatunk, mert kiváncsi vagyok én is :)
2020. jún. 2. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!