Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mi nem megy a...

Szerintetek mi nem megy a társkereséssel nekem?

Figyelt kérdés

Nos, elsősorban előre is szeretném megköszönni azoktól a férfiaktól/nőktől azt, ha elolvassátok majd ezt a hosszú monológomat! :D (És persze válaszoltok is rá!)


A kérdésem leginkább arra felé irányul, hogy ebben a társadalomban, hogyan lehetne lehetőségem arra, hogy magam mellé egy társat találjak? Nem, nem vagyok türelmetlen, és nem is szexuális értelemben gondolkodtam afelől, hogy párt találjak magamnak!


Igazából, sosem voltam kapcsolatban. Sosem volt egyetlen egy barátnőm sem! Lány barátaim voltak, sokkal több mint férfi... Próbálkoztam egy alkalommal is, igaz elég cikin jöttem ki a helyzetből, mert olyan egyénnel próbálkoztam, akinek már volt valakije. De, én nem adtam fel...


A gondom az, hogy nem értem azt, hogy-hogyan is állhatnék neki annak, hogy egy párt keressek. Beismerem, hogy "gyáva" vagyok... Valahogyan a valóságban szinte majdnem 0%-s valószínűséggel mennék csak oda úgy egy lányhoz! Mert, ki az a lány, aki nem arra gondolna, amikor hirtelen egy férfi közeledne hozzá?


Igazából, sokszor azon is gondolkodtam, hogy ha lenne is egy barátnőm, akkor mit kezdjek vele? Számítana-e az kapcsolatnak, ha az egyetem miatt, szinte alig foglalkoznék vele?


Mint mondtam, teljesen tapasztalatlan vagyok, de legbelül azért vágyok egy társra, mert szeretnék egy olyan emberrel beszélgetni, akinek azonos az érdeklődési köre, mint nekem. Olyan társa vágyom, akivel tervezhetem a jövőnket, akivel együtt nevethetek, szórakozhatok, segítjük egymást, szeretjük egymást...


De valahogyan úgy érzem, hogy ezt az érzést, nem nagyon fogom megtapasztalni. Én, most nem sajnálatot szeretnék kérni tőletek. Hanem valamilyen tanácsot, vagy módot arra, hogy hogyan kezdjek neki annak, hogy lányt találjak magam mellé?


Próbálkoztam társkeresőkkel, de szinte sohasem kaptam jelöléseket. Vagy, valahol ledegradáltak engem munkásembernek... Ez is az egyik ok, ami miatt valamiért a lányokat egy bizonyos szintig utálok...


Szerintem a lányok maguk mellé társat, egész könnyen találhatnak... Persze, most lehet sok lány azt írná, hogy ez nem így van. De szerintem ténylegesen azt mondhatjuk, hogy a férfiaknak sokkal nehezebb maguk mellé lányt találni.


Röviden, egy 21 éves egyetemista srác vagyok, aki lassan végez az egyetemmel. Szoktam olykor-olykor sportolni, bár ez az utóbbi időben sajnos valamilyen szinten el lett hanyagolva. De nagyon szeretek futni, sétálni, tollas-labdázni...


Hobbi szinten weblapot írok. Szabadidőmben sorozatokat, animéket nézek.

Talán az utóbbi dolog miatt van az, hogy senki sem akar velem ismerkedni, hiszen nem sok lány van, aki szereti az animéket... (vagy nem tudom)


Lehet, most sokatoknak, eléggé zavaros amit írok. De így a végére, akkor fűznék 1-2 kérdést.


Szerintetek, nem állok arra készen, hogy párt találjak magam mellé?

Egy olyan embernek, aki animét néz, és mondhatni "unalmas", annak mennyi esélye van lányt találni?

Egy olyan ember, aki kicsit szürkén látja a világot, komolyan veszi a dolgokat, érzékeny, szeretetéhes, annak mennyire magas az esélye arra, hogy rosszul alakítja a kapcsolatot? (Már, ha lenne)

Ha csevegésnél, nem jutunk nagyon messzire, akkor tényleg halott ügy?


Részben, társkeresés céljából is írtam ide! Tudom jól, hogy nem a legszebb módja annak, hogy az emberek ilyen helyeken találják meg, esetlegesen a párjukat. De az én szándékom csak annyi, hogy valamilyen szinten, próbáljak meg fejlődni!


Ha van olyan lány, aki esetlegesen megszeretne engem ismerni, nyugodtan írjon nekem privátban és küldöm a felhasználómat!

Természetesen, tudom jól, hogy egy kapcsolatért sokat kell tenni...


Tényleg, szinte 0 tapasztalatom van a lányok felé. Igaz, lányok közt nevelkedtem fel, de szinte mindig elnyomás alatt éltem, emiatt érzek ellenszenvet a lányok iránt, részben.


Nos, köszönöm ha olvastátok! Csak szólok, hogy nekem a külső az nem számít! Ha az illető lány "nem szép" (másoknak), nekem az sem számít. Ha a lány, a saját természetét adja, és az alapvető higiéniai dolgokat teljesíti, akkor nyert ügye van! Nekem csak a belsőleges dolgok számítanak!


Jó éjt!



2022. márc. 20. 00:36
1 2
 1/17 anonim válasza:

- 31 vagyok, te 21....

- Nekem se volt még párkapcsolat - de ami késik az nem múlik !

- De ha folytatod a sorozat nézést és az ANIME nézést...

- Akkor igen, valóban eldobod a lehetőséget magadtól, hogy "hamarabb" párt találj magadnak !

2022. márc. 20. 00:55
 2/17 anonim válasza:
22 evesen volt eloszor baratnom, ugyhogy nem vagy lekesve semmirol. Most 31 vagyok es hazas, van egy babank is.
2022. márc. 20. 02:51
 3/17 anonim válasza:

#1 mi a baj az animékkel és a sorozatokkal? A fiatalabb generációkban szerintem minden 2. ember néz, de az idősebbek között is akad bőven.

Én animés vagyok 22 éves. A barátom meghaladta a 30-at ő is vérbeli animés, tesóim 20 és 28 ugyan úgy szeretik a sorozatokat és az animélet is...

Nem volt problémánk még a társkereséssel ez miatt.


Bocsi az offot, de ez nagyon bugyuta megszólalás volt az elsőtől.

2022. márc. 20. 04:11
 4/17 anonim válasza:

1-es tök hülye, semmi baj sincs az animékkel


Kérdező te meg ne legyél ilyen incel beállítottságú

Azért nem kell utálni a lányokat mert te épp nem találtál párt

2022. márc. 20. 09:37
 5/17 A kérdező kommentje:

#4 Nem utálom a lányokat annyira. Hogy mondjam. Az álmom, a lány ideálom az-az animékben lévő lányoknál kezdődik. Hogy is mondjam. Lehet sokatok nem értené, de az animékben a lányok viselkedése, kisugárzása az animékben olyan lányosabb. A valóságban meg teljesen más.


De, mint mondtam, nagyon tapasztalatlan vagyok.

2022. márc. 20. 13:34
 6/17 anonim válasza:
Jó de milyen anime beli lönyok? Mármint ahány anime annyi féle lány karakter :D Mivel a legtöbb anime túlzásokra épül, ezért valszeg a valóságban nem fogsz ilyen lányt találni.
2022. márc. 20. 15:11
 7/17 anonim válasza:
#5 Lehet ezért is találsz nehezen magadnak párt mert olyan lányt szeretnél mint az animékben. Teljesen mások az ottani lányok mint a valóságban.
2022. márc. 20. 15:24
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 és #7

Ideális lányok, animékből.

1. Clannad : Nagisa Furukawa

2. Kimi ni Todoke : Sawako Kuronuma

3. Gosick : Victorique De Blois

4. Sword Art Online : Asuna

5. 3D Kanojo: Real Girl :: Iroha

6. My Love Story! : Rinko Yamamoto


A természetük, gondolkodásuk, öltözködésük, a világképük, a gondoskodó magatartásuk. Ez olyan hatalmas melegséggel tölt el! Leginkább a Clannad, Kimi ni Todoke, az 5. és 6. pontra igaz ez!

2022. márc. 20. 15:34
 9/17 anonim válasza:

Az animékben a női/lány karakterek úgymond "tökéletesre" vannak megírva a nézők számára, valóságban ritka az, hogy egy lány minden szempontból tökéletes legyen. Ezért nehéz is lenne hozzájuk hasonló barátnőt találni. Viszont ha egyszer szerelembe esel valakibe, akkor így is úgy is tökéletesnek fogod látni őt.

Meg persze hogy nehéz párt keresni, hogyha nagyon sok elvárásod van.

2022. márc. 20. 15:41
 10/17 anonim válasza:
Hát haver sok sikert, de még azzal is előrébb lennél ha japánba költöznél, vagy keress cosplayer csajt, személyiségre nem lesz az igazi, de lesz cuki miniszoknyája.
2022. márc. 20. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!