Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mi nem megy a...

Szerintetek mi nem megy a társkereséssel nekem?

Figyelt kérdés

Nos, elsősorban előre is szeretném megköszönni azoktól a férfiaktól/nőktől azt, ha elolvassátok majd ezt a hosszú monológomat! :D (És persze válaszoltok is rá!)


A kérdésem leginkább arra felé irányul, hogy ebben a társadalomban, hogyan lehetne lehetőségem arra, hogy magam mellé egy társat találjak? Nem, nem vagyok türelmetlen, és nem is szexuális értelemben gondolkodtam afelől, hogy párt találjak magamnak!


Igazából, sosem voltam kapcsolatban. Sosem volt egyetlen egy barátnőm sem! Lány barátaim voltak, sokkal több mint férfi... Próbálkoztam egy alkalommal is, igaz elég cikin jöttem ki a helyzetből, mert olyan egyénnel próbálkoztam, akinek már volt valakije. De, én nem adtam fel...


A gondom az, hogy nem értem azt, hogy-hogyan is állhatnék neki annak, hogy egy párt keressek. Beismerem, hogy "gyáva" vagyok... Valahogyan a valóságban szinte majdnem 0%-s valószínűséggel mennék csak oda úgy egy lányhoz! Mert, ki az a lány, aki nem arra gondolna, amikor hirtelen egy férfi közeledne hozzá?


Igazából, sokszor azon is gondolkodtam, hogy ha lenne is egy barátnőm, akkor mit kezdjek vele? Számítana-e az kapcsolatnak, ha az egyetem miatt, szinte alig foglalkoznék vele?


Mint mondtam, teljesen tapasztalatlan vagyok, de legbelül azért vágyok egy társra, mert szeretnék egy olyan emberrel beszélgetni, akinek azonos az érdeklődési köre, mint nekem. Olyan társa vágyom, akivel tervezhetem a jövőnket, akivel együtt nevethetek, szórakozhatok, segítjük egymást, szeretjük egymást...


De valahogyan úgy érzem, hogy ezt az érzést, nem nagyon fogom megtapasztalni. Én, most nem sajnálatot szeretnék kérni tőletek. Hanem valamilyen tanácsot, vagy módot arra, hogy hogyan kezdjek neki annak, hogy lányt találjak magam mellé?


Próbálkoztam társkeresőkkel, de szinte sohasem kaptam jelöléseket. Vagy, valahol ledegradáltak engem munkásembernek... Ez is az egyik ok, ami miatt valamiért a lányokat egy bizonyos szintig utálok...


Szerintem a lányok maguk mellé társat, egész könnyen találhatnak... Persze, most lehet sok lány azt írná, hogy ez nem így van. De szerintem ténylegesen azt mondhatjuk, hogy a férfiaknak sokkal nehezebb maguk mellé lányt találni.


Röviden, egy 21 éves egyetemista srác vagyok, aki lassan végez az egyetemmel. Szoktam olykor-olykor sportolni, bár ez az utóbbi időben sajnos valamilyen szinten el lett hanyagolva. De nagyon szeretek futni, sétálni, tollas-labdázni...


Hobbi szinten weblapot írok. Szabadidőmben sorozatokat, animéket nézek.

Talán az utóbbi dolog miatt van az, hogy senki sem akar velem ismerkedni, hiszen nem sok lány van, aki szereti az animéket... (vagy nem tudom)


Lehet, most sokatoknak, eléggé zavaros amit írok. De így a végére, akkor fűznék 1-2 kérdést.


Szerintetek, nem állok arra készen, hogy párt találjak magam mellé?

Egy olyan embernek, aki animét néz, és mondhatni "unalmas", annak mennyi esélye van lányt találni?

Egy olyan ember, aki kicsit szürkén látja a világot, komolyan veszi a dolgokat, érzékeny, szeretetéhes, annak mennyire magas az esélye arra, hogy rosszul alakítja a kapcsolatot? (Már, ha lenne)

Ha csevegésnél, nem jutunk nagyon messzire, akkor tényleg halott ügy?


Részben, társkeresés céljából is írtam ide! Tudom jól, hogy nem a legszebb módja annak, hogy az emberek ilyen helyeken találják meg, esetlegesen a párjukat. De az én szándékom csak annyi, hogy valamilyen szinten, próbáljak meg fejlődni!


Ha van olyan lány, aki esetlegesen megszeretne engem ismerni, nyugodtan írjon nekem privátban és küldöm a felhasználómat!

Természetesen, tudom jól, hogy egy kapcsolatért sokat kell tenni...


Tényleg, szinte 0 tapasztalatom van a lányok felé. Igaz, lányok közt nevelkedtem fel, de szinte mindig elnyomás alatt éltem, emiatt érzek ellenszenvet a lányok iránt, részben.


Nos, köszönöm ha olvastátok! Csak szólok, hogy nekem a külső az nem számít! Ha az illető lány "nem szép" (másoknak), nekem az sem számít. Ha a lány, a saját természetét adja, és az alapvető higiéniai dolgokat teljesíti, akkor nyert ügye van! Nekem csak a belsőleges dolgok számítanak!


Jó éjt!



2022. márc. 20. 00:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9 Miért, a lányoknak nincsenek elvárásaik? Talán gond az, ha egy egyszerű sima átlagos lányt keresek? Igen, tudom azt, hogy az animékben a lányok tömkelege tökéletesre van megírva. De számomra, az ehhez megközelített érték is megfelelne.


#10 Oda egy repjegy nem olyan "olcsó", arról nem beszélve hogy az ottani kultúra nem igen engedi meg azt, hogy egy olyan embernek adjon helyet, aki nem is ott élt. Velünk, teljesen máshogyan bánnának. És mint mondtam, nem a miniszoknya érdekel. Hanem az, hogy a személyisége teljesen rendben legyen. Ennyi.


De, ha valamit rosszul írtam le fentebb, sajnálom. Tudom jól, hogy egy olyan embernek, mint én, akinek a küszöbszintje az egekben van, szinte lehetetlen, hogy találjon maga mellé valakit...

2022. márc. 20. 17:00
 12/17 anonim válasza:
Kicsit magasra tetted a lécet... Komolyan mondom, hogy nem tudom, mi kellene ahhoz, hogy végig tudjam olvasni a szövegedet, pedig 99 százalékban átrágom ám magam mindenen. Totál unalmas vagy, nagyon sajnálom, hogy ezt így leírom. Nem szoktam sértegetni embereket. Menjél el pszichológia előadásokra, menj el sétálni, kirándulni fiatalokkal, ülj be akár egyedül szórakozóhelyekre, menj könyvtárba és próbálj meg beszélgetni nőkkel. Nőjj fel egy kicsit és NE álomvilágban élj!! És tedd lejjebb a lécet.
2022. márc. 20. 17:19
 13/17 A kérdező kommentje:

#12 Vannak céljaim. Azért küzdök is. Az a saját karrierem felépítése. Ha valaki unalmasnak gondol, csak tegye azt. Engem ez nem érdekel. Az csak az egy dolog, hogy mások így mit gondolnak rólam.


Én csak szeretnék valami téren fejlődni. De ha ebben nem kapok valamiféle támpontot, akkor ez van. BTW az internet az táplál engem.


Eddig is megvoltam lányok nélkül. Arról nem tehetek, hogy rohadtul vágyok egy társra. De végülis. Legközelebb inkább kiírok egy olyan kérdést arra, hogy hogyan ölhetném ki magamból ezt a vágyat? Legalább nem foglalkoztatna ez a kérdés, hogy ilyesmi dolgokkal foglalkozzak.


Képzeld el, vannak barátaim, akiket teljes mértékben tisztelek és Ők is engem!


Vannak saját és önálló gondolataim. Az aki nem ért meg engem, az te vagy! Ha továbbra is kötözködni akarsz velem, akkor menj el innen. Én itt olyan emberek társaságát keresem, akik TUDNAK segíteni az én problémámban...


Aki továbbra is kötözködni jön ide, az ne is írjon ide! A továbbiakban figyelmenkívűl fogom hagyni ezeket a hozzászólásokat!


Szórakozóhelyekre nem szoktam elmenni csak úgy, mert nem igazán köt le. A barátaimmal szoktam elmenni szórakozni, társasozni, szóval nem velem van itt a gond...

2022. márc. 20. 17:43
 14/17 anonim válasza:
Tehát nem veled van a gond, hanem a világon élő összes lánnyal?
2022. márc. 20. 17:49
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem, én is hibás vagyok! De mint mondtam. 0 tapasztalatom van effelé.

Nem tudom, milyen módon lehet ennek nekiugrani.

2022. márc. 20. 17:55
 16/17 anonim válasza:

Valassz olyan szabadidos elfoglaltsagot, ahol holgy tarsasagban lehetsz.

keress tanc tanfolyamot pl, nagyon hatekony tud lenni.

2022. ápr. 6. 10:33
 17/17 anonim válasza:

#4.) #3.)

✅ Az egyesnek tök igaza van ! Az anime nézés miatt nem talál magának lányt...

ANIME típusú lányokat akar találni ?!?!?! HOL ??? A VALÓÉLETBEN ????

Hát persze, hogy nem talál magának olyanokat...

A valóságban a lányok nem ilyenek... mint ahogy az ANIME ábrázolja....

És a KÉRDEZŐ mégis ilyen lányokat akar magának....

---- VALAMINT ! A monitor bámulással csak az idejét pazarolja... PÁR/TÁRSKERESÉS helyett !

- SZÓVAL a négyes tök hülye...de majd rá jön ha ő sem talál párt :D XD

2022. ápr. 6. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!