Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek a mai világban...

Szerintetek a mai világban lehet még mély és érzelmekkel teli egészséges párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni a reményt:( mindenki felszínes,csak szexelni akar vagy húzza a másik agyát, annyira toxikak az emberek.Úgy érzem már szinte lehetetlen egy érzelmeken alapuló egészséges kapcsolatot létrehozni. Szerintetek?

2022. márc. 20. 20:32
 1/10 anonim válasza:
Szerintem azért lehet, csak igaz az hogy sok az ellenpélda! Ha valaki pedig sorozatba olyanokba fut bele, elmegy a kedve az ismerkedéstől is! De találni olyat aki az igaz szerelmet keresi!
2022. márc. 20. 20:35
 2/10 anonim válasza:
Sajna nem.
2022. márc. 20. 20:41
 3/10 anonim válasza:
Nem
2022. márc. 20. 20:51
 4/10 anonim válasza:

Én is ilyenre vágyom, de nem igazán sikerült még megfelelő nőt találni sajnos :(

28/F

2022. márc. 20. 20:52
 5/10 anonim válasza:
Igen
2022. márc. 20. 21:03
 6/10 anonim válasza:
Lehet egyébként, mindkét oldalról. Én egy ilyen ember vagyok, és konkrétan most érzem újra hogy készen állnék kapcsolatra, mert tavaly sikeresen találtam olyanokat, akik felszínesek voltak
2022. márc. 20. 21:08
 7/10 anonim válasza:

Minek egyáltalán kapcsolat? Plusz stresszforrás? Kösz, nem.

Egyrészt, nehéz lenne hozzám megfelelőt találnom, pedig amúgy nem vagyok nehéz eset, nem nagyok az elvárásaim, csak a leendő(?) pár gondolkodásmódjáról van pár konkrét elképzelésem (az mindegy mi), de hát... Manapság az elvárások az egekben, őszinteség nincs, minden céllal, a párválasztás is úgy megy, mintha bemennék a boltba és procit vásárolnék a gépembe. A gondolkodásmód meg, hagyjuk... Ez nekem nem gyerebe.

Másrészt meg, mindebből eredendően rengeteg időbe, energiába és pénzbe telne (igen, pénzbe is) találni valakit és utána azt még fenn is tartani, foglalkozni vele, ha netán nem hozzád való akkor meg hallgatni a nyűgjeit, sz*rságait, kiégni folyamat. B*ssza meg inkább mindenki, foglalkozok magammal és haladok előre.

2022. márc. 20. 21:09
 8/10 anonim válasza:
Lehet, csak a megfelelő embereknek kell egymásra találniuk.
2022. márc. 21. 06:09
 9/10 anonim válasza:
Igen! Csak nagyon ritka!
2022. márc. 21. 09:30
 10/10 anonim válasza:
Nem.
2022. márc. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!