Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért matchelnek lányok...

Miért matchelnek lányok Tinderen, ha utána vissza sem írnak?

Figyelt kérdés
Van több matchem is, ráírok, semmi reakció. Ennek mi értelme? Van aki az első üzenetre még ír valamit, a következő kérdésre meg már nem. Nem értem mi a lényege ennek. Vagy egyből a péniszméretemmel kellene kezdenem?
2022. ápr. 4. 20:49
 1/9 anonim válasza:
Húspiac, befutott időközben egy jobb ajánlat.
2022. ápr. 4. 20:59
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehát akkor nekem semmi esélyem, hiába vagyok jó fej, ha nem vagyok kibaszva :D
2022. ápr. 4. 21:07
 3/9 anonim válasza:
Most ki lettél. 😂😂😂
2022. ápr. 4. 21:38
 4/9 anonim válasza:

Olyan jó olvasni mindig ezeket a kérdéseket. Jó látni, hogy vannak új falatok a tinderen. xD

Ez mindig is ilyen volt. <3

A tinder egy nagy hülyeség. A csúnyább lányoknak összejöhet ott egy dolog. Ugye őket is mindenki be tetszikeli és ők kiválasztanak egy normálisabbat és kész. A jó nők viszont soha nem fognak visszaírni ott.

Kedvencem az a lány volt aki csak igen és nem válaszokat adott.

Aztán megírtam neki, hogy egy élmény így a beszélgetés, és azt mondta, hogy csak eldöntendő kérdéseket teszek fel azért. (nem így volt)

Feltettem neki egy olyan kérdést amire nem lehetet igennel vagy nemmel válaszolni.

Természetesen a beszélgetés törölve. xD

Gyakorin már 4 olyan lány is volt akivel megismerkedtem és összejöttem. Szép lányok meg minden, bár egyik sem volt az igazi. De gyakorin sokkal nagyobb az esélye mindenkinek mint a tinderen. A tinder az kb egy semmi.

2022. ápr. 4. 21:50
 5/9 anonim válasza:

📞 Nálamm volt egy lány ! ÉN kezdtem a beszélgetést, én az életéről kérdezgettem. Aztán ő jött : AKI egyből a 🍆pénisz🍆 méretre kérdezett rá. (és kajak ez volt az első kérdése felém...)

📞 Én meg lefagytam, hogy most komolyan ez volt az első kérdése felém...

📞 Aztán egyből KILÉPET a hívásból , mert nem kapott AZONNAL VÁLASZT :D

2022. ápr. 4. 23:22
 6/9 anonim válasza:
Itt nálam is ugyanez..csomó match,írok nekik de semmi válasz. Kedvesen,vagy flegmán beképzelten mind1. Nincs válasz.😃 Jó pasi vagyok 190cm 88kg valóságban bárkit összeszedek hamar..Tinder semmit nem ér.
2022. ápr. 4. 23:47
 7/9 anonim válasza:
Gyenge szöveggel írsz rájuk, nekem válaszolnak, ha olyat írsz ami sablon vagy gyenge nem írnak. Náluk napi 50 match fix, mivel akarsz kitűnni az 50 ből? Mert nyilván nincs ideje mindenkivel beszélgetni
2022. ápr. 5. 18:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Te milyen szöveggel írsz rájuk?
2022. ápr. 5. 20:19
 9/9 anonim válasza:
kreatív
2022. ápr. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!