Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen kívül mit használnak...

Tinderen kívül mit használnak társkeresésre a 25-30 közöttiek?

Figyelt kérdés
Badoo kizárva, utálom -.-
2022. márc. 2. 20:10
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Hány éves vagy ha megkérdezhetem? A Tinderen a legtöbb ember hamis, a Badoo manapság ugyanaz. Csalódott voltam😏 L
2022. márc. 2. 20:15
 2/33 anonim válasza:
Facebook bejelolod aki tetszik ra irsz es mehet a buli :)
2022. márc. 2. 20:18
 3/33 A kérdező kommentje:
23L vagyok, korábban nekem működött a Tinder, lett onnan kapcsolatom korábban, de legutóbb inkább csak csalódtam
2022. márc. 2. 20:19
 4/33 anonim válasza:
Én is fenn vagyok Tinderen és Badoon ,de sajnos egy év alatt nem sikerült olyan lányt találnom akire vágyom.
2022. márc. 2. 20:24
 5/33 anonim válasza:

tinder, badoo, de van még egy jó opció

ha élőben ismerkedsz, de ezt el ne árult senkinek, a végén elterjed és ott is sok lesz a kamu, több, mint most!


én eddig csak online ismerkedtem komolyabb és lazább téren is

a társkeresők nem jöttek be, de itt levelezés, chat oldalak igen, pedig férfi vagyok

2022. márc. 2. 20:42
 6/33 anonim válasza:

Menny el valahová kikapcsolódni ahol vannak emberek, ha valaki megtetszik szólítsd le,aztán remélhetőleg majd csak alakul.

Szerintem az is jó ha kicsit sétálsz hétvégén a legközelebbi városban és a számodra szimpatikus személyt le szólítod,tudom nem neked kellene ezt meg tenni sokak szerint de miért is ne próbáldnád ki? Hiszen te egy igazi, kemény nő vagy, aki mint sok mindenre erre is képes.

2022. márc. 2. 21:59
 7/33 anonim válasza:
miért érdemes veled ismerkedni? nem akarok, csak egyáltalán kérdezem
2022. márc. 2. 23:38
 8/33 anonim válasza:

Tudjátok hol ismerkedek? Bárokban. 1 hónapig le se szart senki, utána már köszöntek előre a pultosok, fiatal lányok ülnek mellém hétről hétre.Net halott.Felejtsd el. Régen 10-15 éve nagyon szuper volt, tele értékes emberekkel.

Most utóbbi 4-5 éve csupa felszines az egész.Van a felső 20% top kategória rájuk hajt mindenki ha férfi ha nő, aki alattuk van le se szarja senki se a többséget. Ennyi.

2022. márc. 3. 01:50
 9/33 anonim válasza:
#8 pontosan :)
2022. márc. 3. 01:51
 10/33 anonim válasza:
Hinge-ről még hallottam, de nem hiszem hogy itthon használják.
2022. márc. 3. 04:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!