Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ha egy srác akivel...

Lányok, ha egy srác akivel ismerkedtek krónikus beteg (nem halálos, nem hat ki a mindennapokra, de később pl műthetik), mikor lenne a megfelelő alkalom szerintetek, hogy elmondja?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek elsőnek úgy, hogy van ez a betegségem és fogalmam sincs, hogy mikor lehetne ilyesmit felhozni.

2022. ápr. 15. 10:36
 1/6 anonim válasza:
Amikor már beléd van esve annyira, hogy mindegy mi van, melletted marad. Amúgy felszínesek az emberek.
2022. ápr. 15. 10:56
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ez attól is függ hogy pontosan miről is van szó.
2022. ápr. 15. 11:23
 3/6 anonim válasza:
Szerintem az elején, de még a dolgok komolyabbra fordulása előtt. Amikor a szimpátia már megvan, és mindkét fél részéről érezhető a szándék arra, hogy több legyen a dologból barátságnál. Tehát még nem az első randin, de akivel több találkozásig is eljutsz, annak már érdemes elmondani, ha jól megértitek egymást.
2022. ápr. 15. 11:39
 4/6 BeefEater válasza:
Amikor már tudtok komolyabb dolgokról beszélgetni.
2022. ápr. 15. 17:52
 5/6 anonim válasza:
2. Randin
2022. ápr. 15. 21:05
 6/6 anonim válasza:

Attól függ, mennyire sűrűn szokta elmondani, de szerintem ne az 1. alkalommal.

Fiú vagyok

2022. ápr. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!