Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők! Ti mit tennétek...

Lányok, nők! Ti mit tennétek akkor, ha kiderülne hogy a férfi akivel ismerkedtek valójában milliomos?

Figyelt kérdés

Senki nem tudja rólam, teljesen átlagos ruhákban járok, néha még olyanban is amit már le kellene cserélnem. Nincs autóm, és nem posztolok magamról semmit a közösségi médiában. Látszólag nincs életem, és nem hívom fel magamra a figyelmet. Sokat ismerkedtem nőkkel korábban, de sohasem felszínesen, és anyagiasan, így nem igazán értem el sikereket a nőknél. Sokszor eszembe jut mostanában, hogy egy kis pénzzel sokkal könnyebben is célba érhetnék, megnyithatnék kapukat magam előtt, de valahogy nem visz rá a lélek. Valamiért a nehezebb, de hosszútávon kifizetődőbb úton ismerkedem, igaz jelenleg eredménytelenül. Sokszor gondolom azt is hogy a nők egy kis anyagi támogatásért cserébe könnyebben adják magukat... Ami talán igaz is. De mégsem ezen az úton járok. Talán szabotálom is ezzel magamat. Valójában én csak értékesebbel próbálok fizetni... Szertettel, idővel, odafigyeléssel, törődéssel... Valahogy mostanában erre nem vevők a nők akikkel volt szerencsém ismerkedni. Persze az is könnyen előfordulhat hogy bennem van a hiba.


29/F


2022. ápr. 15. 13:58
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

én csak annyit tudnék mondani, hogy adj magadra, legyél sportos, tudj beszélgetni. Nem kell tudnia hogy mennyid van, de elviheted hétvégézni.


Mint egy normális átlag pasi, milliók nélkül.


Jó, nem nekem szólt a kérdés.

2022. ápr. 15. 14:03
 2/34 anonim válasza:

Csak érdekességképpen, mennyi az annyi?

Ja és egy tanács: ha jót akarsz, akkor a lányoknak nem válaszolnék, akik aranyásás címszóval most rádírnak :)

Üdv egy srác

2022. ápr. 15. 14:05
 3/34 anonim válasza:
Nehogy azt hidd, hogy benned van a hiba! Ezzel az értékrenddel úgyse lennél boldog olyannal, aki nem úgy gondolja, hogy az odafigyelés, az idő, a szeretet, a törődés többet ér, mint a pénz! Kitartás, meg fogod találni az igazit! :) Okosan keress: olyanok között is, akiket sokkal nehezebb észrevenni, mint az átlagot - pont azért, mert más az értékrendjük.
2022. ápr. 15. 14:06
 4/34 anonim válasza:

előzőhöz: inkább legyél csóró és látszódj anyaglilag kiegyensúlyozottnak, menőnek.


Attól, hogy milyen az anyagi helyzeted, még te szabod meg a határt, hogy mit mutatsz meg, mennyire hagyod magad lehúzni, ha esetleg ettől félsz.


Ha meg van pénzed használd. 3-5-10 év múlva lehet, halálos beteg leszel, és úgy érzed elvesztegetted a lehetőségeidet.

2022. ápr. 15. 14:07
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok normális átlag pasi lenni. Nem vagyok az. Önmagam akarok lenni. Nem akarok ideáknak sem megfelelni. A legyen sportos sem az én igényem. Nincs kedvem többet foglalkozni a testemmel, mint hogy egészséges legyek, és ápolt. Nem szeretnék csak azért konditerembe járni, hogy töblet izom legyen rajtam. Szeretek naponta lejárni futni, otthon picit edzeni, megtartani az állóképességem, de nem vágyok ennél többre. Egészségesen táplálkozok, de nem vonok meg magamtól semmit ami pl kevésbé egészséges. Csak betartom a mértékeket. Ezt amit írtál, hogy evinni hétvégézni... Ez sem az én műfajom. Példának okáért én jelenleg egy másik országban élek. Csak kedvtelésből. És nem azért mert rá lennék szorulva, vagy mert munkát vállalok ott. Úgy tekintek rá, mint már egy évek óta tartó nyaralásra. Hamarosan csinálok egy hasonló jelentős mértékű változást. A világ másik felére fogok költözni. Ugyan ilyen célből. Szeretnék megismerni egy teljesen más kultúrát. Élni szeretnék benne... Ezt a legtöbb csajnak meg sem próbálom beadni... Általában az érdeklődésük eddigre teljesen alább hagy. Gondolom mert nem csinálom az ilyenkor elvárt lépéseket...
2022. ápr. 15. 14:15
 6/34 A kérdező kommentje:
Már volt szerencsém két aranyásóhoz. Mindkettő több tíz millió forintnyi dollárral lett gazdagabb. Az egyik inkább élményekben, utóbbi inkább pénzben mérhetően, mert kirabolt, és jelentős anyagi károkat okozott nekem. Érdekes hogy még ezek a nők is több boldogságot hagytak az életemben, mint a legtöbb nő akire normális párkeresés során került sor. Fura az élet. Nem igazán tudom megszokni. És folyton változik. :) Ami jó.
2022. ápr. 15. 14:22
 7/34 anonim válasza:
Nem ismerkednèk vele tovább.
2022. ápr. 15. 14:35
 8/34 A kérdező kommentje:
Ok
2022. ápr. 15. 14:44
 9/34 anonim válasza:

Ez teljességgel elképzelhetetlen lenne. Én még nálad is komolyabb álruhában járok. Viszont gyerekkorom abszolút kedvence volt ez a "mese". Ebben minden benne van.


Egyszer egy királyfi

https://www.youtube.com/watch?v=ArytDir6SJU

2022. ápr. 15. 17:50
 10/34 anonim válasza:

És mi az amire te vágysz,mi az ideál?:D

A próbálkozás a siker kulcsa, van mit vesztened ( anyagilag ) így vesztettél is, de ki nem? Nincs olyan ember,aki csak nyert a próbálkozásaiból, előbb utóbb beakad majd egy,aki megmarad.


A pénz néha hátrány is, vonzza a nem oda illőket az ember életébe, ezt el kell fogadnod, viszont ebből kiindulni sem szabad.


Szerintem ha próbálkozol megfelelőt találni,akkor jönni fog előbb utóbb.

2022. ápr. 15. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!