Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők! Ti mit tennétek...

Lányok, nők! Ti mit tennétek akkor, ha kiderülne hogy a férfi akivel ismerkedtek valójában milliomos?

Figyelt kérdés

Senki nem tudja rólam, teljesen átlagos ruhákban járok, néha még olyanban is amit már le kellene cserélnem. Nincs autóm, és nem posztolok magamról semmit a közösségi médiában. Látszólag nincs életem, és nem hívom fel magamra a figyelmet. Sokat ismerkedtem nőkkel korábban, de sohasem felszínesen, és anyagiasan, így nem igazán értem el sikereket a nőknél. Sokszor eszembe jut mostanában, hogy egy kis pénzzel sokkal könnyebben is célba érhetnék, megnyithatnék kapukat magam előtt, de valahogy nem visz rá a lélek. Valamiért a nehezebb, de hosszútávon kifizetődőbb úton ismerkedem, igaz jelenleg eredménytelenül. Sokszor gondolom azt is hogy a nők egy kis anyagi támogatásért cserébe könnyebben adják magukat... Ami talán igaz is. De mégsem ezen az úton járok. Talán szabotálom is ezzel magamat. Valójában én csak értékesebbel próbálok fizetni... Szertettel, idővel, odafigyeléssel, törődéssel... Valahogy mostanában erre nem vevők a nők akikkel volt szerencsém ismerkedni. Persze az is könnyen előfordulhat hogy bennem van a hiba.


29/F


2022. ápr. 15. 13:58
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Kutya nem kiváncsi a fajtádra, èn pl azèrt nem mert csóró vagyok. Milyen kapcsolatunk lenne,te fizetnèl mindent, mint egy kisgyereknek?
2022. ápr. 15. 19:58
 22/34 anonim válasza:
Nyugi, 21-es, nem "a te fajtádra" vadászik.
2022. ápr. 15. 20:02
 23/34 anonim válasza:
Nem persze, te már csak tudod te paraszt :D
2022. ápr. 15. 20:03
 24/34 A kérdező kommentje:

Persze, nem áll szándékomban bárkit is kirabolni. Meg tehetném, mert van olyan lehetőségem, de nem élek vele.

Igazából ahogy engem kirabolt, az is mesteri volt. Egy romantikus csaló, egy befektetésnek álcázott internetes átverés, maga a kivitelezés módja... Szóval maga az egész folyamat is annak a bizonyos nőnek az életre valóságát erősítette bennem. Az intelligencia, az érvényesülés képessége és még számos értékes tulajdonság amit tudnék értékelni egy nőben. Kár hogy ezen tulajdonságait rosszra használta fel, kár hogy áldozat szerepbe kényszerített vele, rossz hogy károkozásra használta a képességeit. Senki sem tökéletes...

2022. ápr. 15. 20:03
 25/34 anonim válasza:
Úgy hallottam, Szingapúr nagyon jó hely. (Egy nő mesélt róla a kutyafuttatóban, aztán annyira kíváncsi lettem, hogy olvasgattam róla egy kicsit.)
2022. ápr. 15. 20:04
 26/34 A kérdező kommentje:
A kérdést lezárom. Köszönöm az eddig válaszokat.
2022. ápr. 15. 20:12
 27/34 anonim válasza:

csak magára a kérdésre reagálva: valszeg nem terveznék az illetővel hosszútávra, mivel inkább olyan személlyel szeretnék kapcsolatot akinek hasonló az anyagi helyzete mint nekem.


a poszt további részére reagálva:

Minimálisan igenis adni kell a külsőre, anélkül esélytelen a dolog, tiszteld meg a partnert annyival hogy miatta vállalhatóan felöltözöl (ez az én véleménynem nem kell vele egyetérteni, de én ezt az elvet vallom) már turikban is simán lehet előnyösebb cuccokat találni. Nekem eszembe se jutna olyannal szerintem ismerkedni aki nem ad magára legalább minimálisan.


"Valójában én csak értékesebbel próbálok fizetni... Szertettel, idővel, odafigyeléssel, törődéssel... Valahogy mostanában erre nem vevők a nők akikkel volt szerencsém ismerkedni." - erre meg nem tudok mit mondani, cukormáz, ezek szerintem alap dolgok kellenének hogy legyenek ismerkedésnél (bár tudom sajnos nem így van). Viszont összességében szerintem nem csak ezen múlik egy kapcsolat, azt is vedd figyelembe, nagyon eltérő személyiségek vannak és hatalmas mázli kell ahhoz ,hogy olyan partnert találjon az ember akivel tényleg stimmel minden.


Mindenesetre sok sikert a pártalálásban!

2022. ápr. 15. 21:17
 28/34 anonim válasza:

"hogy olyan partnert találjon az ember akivel tényleg stimmel minden"

Olyan nincs is. De mindennek nem is kell stimmelni, elég, ha a fontos, a lényeges dolgok stimmelnek. Csak persze kinek mi a lényeges... :)

2022. ápr. 15. 21:32
 29/34 anonim válasza:

Az írásodból nagyon erősen érződik, hogy egy "lúzer" vagy — nem tudom jobb szóval leírni, ez a leginkább találó rá. Egy elkényeztetett, nyámnyila, puhány sz**, aki csak teng–leng az életben, nincs benne erő, határozottság.


Az a legnagyobb probléma, hogy egy nőnek FÉRFI kell. Akiben erő, elszántság, határozottság rejlik. Te egy szerencsés nyámnyila kisgyerek vagy, akinek ölébe hullott az anyagi jólét. (Mert gondolkozzunk már egy kicsit... 29 évesen milliói vannak dollárban — "dollárban", ezt feltétkenül hozzá kel böfögni, hogy kellően sznobnak és fennhéjázónak hangozhasson, rendeltetése szerint :) — ezt valódi munkával értelem szerűen nem kereshette meg. )

2022. máj. 23. 08:54
 30/34 A kérdező kommentje:

29: Teljes tévedésben vagy. Először is nem vagyok lúzer. Az elkényesztetettel, és a puhánnyal is teljesen mellé lőttél. Mindenem amim van magamnak kapartam ki, hoztak össze. A teng-leng abban van valami, de az sem igaz, ha rossz értelemben használod. Olyan vagyok, mint egy őszi falevél ami táncol a fújdogáló széllel. Az erőről és a határozottságró sokat tudnék mesélni. Főleg a kitartásról, és az életben maradásról, túlélésről is. Az életről is valamilyen szinten.

A nőnek férfi kell... Na de mi lesz azokkal a nőkkel, és azokkal a férfiakkal akik nem illenek ebbe a nő, és ebbe a férfi kategóriába? Nézz körül, és meglátod hogy a világ 99%-a nem illik ebbe a “nő”, és ebbe a “férfi” kategóriájába. És talán rájössz hogy a világban férfiak és nők, emberek vannak. Akik többséget képezik, szóval ne a csak különleges, a csak ideáis, ne csak a legjobbak alapján ítéljük meg az embereket. Ha valaki, igazi, különleges, “tökéletes” Férfi, és vagy Nő az örüljön neki, és a társa örömére is szolgálhat, meg a környezetének is stb... De nem lehet több mint támasztott igény, kívánság, sem mint valódi elvárás... Az emberek olyanok amilyenek. Olyannak kell elfogadni őket, akik. Aki képes a fejlődésre az nagyon jó, aki kevésbé, az is... A lényeg, hogy szeretettel forduljunk egymás irányt.

Nah meg ha meg is kapja az a nő azt a férfit... Mire megy vele? Ugyan úgy megy a torzsalkodás... Egy erős nő rájön, hogy nincs szüksége férfira. Egy erős férfi is csak kihasználja a nőket. Persze ez csak egy negatív példa. Nem általánosítható. Mindegy... (Tudom hogy ez a gondolatmenet nem teljesen állja meg a helyét, ezért nem is folyatom, de nincs kedvem kitörölni sem.)

Sem nyámnyila, sem kisgyerek nem vagyok, és az anyagi jólét sem csak belehullott az ölembe. A dollárt csak azért volt fontos kihangsúlyozni, mert milliomosnak lenni forintban, és milliomosnak lenni dollárban ég és föld a kettő. Sem sznobság, sem fennféjázás nem húzodott meg a kijelentésem mögött. Ezeket csak képzeled ida saját magadnak. Akár csak azt is amit a munkáról gondolsz. Miszerint “valódi munkával” nem lehet ezt megkeresni 29 évesen. Igazad van. Dolgozhatsz keményen, vagy dolgozhatsz okosan. Én az utóbbit együtt tettem, aminek ez lett a következménye. Gondolom neked egyik, másik nem megy. Csak egy kis odaszúrás neked is ha már annyi negatív jelzővel illettél, amiből egyik sem igaz rám. A továbbiakban nem kívánok neked magyarázkodni. Köszönöm a válaszod.

2022. máj. 23. 10:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!