Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők! Ti mit tennétek...

Lányok, nők! Ti mit tennétek akkor, ha kiderülne hogy a férfi akivel ismerkedtek valójában milliomos?

Figyelt kérdés

Senki nem tudja rólam, teljesen átlagos ruhákban járok, néha még olyanban is amit már le kellene cserélnem. Nincs autóm, és nem posztolok magamról semmit a közösségi médiában. Látszólag nincs életem, és nem hívom fel magamra a figyelmet. Sokat ismerkedtem nőkkel korábban, de sohasem felszínesen, és anyagiasan, így nem igazán értem el sikereket a nőknél. Sokszor eszembe jut mostanában, hogy egy kis pénzzel sokkal könnyebben is célba érhetnék, megnyithatnék kapukat magam előtt, de valahogy nem visz rá a lélek. Valamiért a nehezebb, de hosszútávon kifizetődőbb úton ismerkedem, igaz jelenleg eredménytelenül. Sokszor gondolom azt is hogy a nők egy kis anyagi támogatásért cserébe könnyebben adják magukat... Ami talán igaz is. De mégsem ezen az úton járok. Talán szabotálom is ezzel magamat. Valójában én csak értékesebbel próbálok fizetni... Szertettel, idővel, odafigyeléssel, törődéssel... Valahogy mostanában erre nem vevők a nők akikkel volt szerencsém ismerkedni. Persze az is könnyen előfordulhat hogy bennem van a hiba.


29/F


2022. ápr. 15. 13:58
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

Hát hogyne... :D


Ahhoz képest, hogy állításod szerint "nem akarsz nekem magyarázkodni", ez a nekem szóló magyarázkodás szép hosszúra sikerült.


Áltasd tovább magadat és azokat, akik ebbe a játékba belemennek, biztos kellemes szórakozás lehet, ha már ennyi energiát fektetsz ebbe a felesleges bohózatba. További jó szórakozást kívánok, de ne lepődj meg azon, hogy menekülnek előled a nők, vagy le sem köpnek.

2022. máj. 23. 17:47
 32/34 A kérdező kommentje:
Gyönyörű szép torzítás amit művelsz. Az előző írásom válasz volt számodra, nem magyarázkodás. Gondoltam válaszra méltatlak, ha már írtál. Kár volt. “a továbbiakban” nem kívánok neked magyarázkodni. Kifelejtetted ezt a lényeges szót az idézőjel, vagy gondolatjel közül. Bár szerintem te magad sem tudod milyen értelemben próbáltad használni. Látom súlyos problémákkal küszködsz, így nem kívánok még én is beléd rúgni. Ez az utolsó válaszom számodra.
2022. máj. 23. 20:21
 33/34 anonim válasza:

A problémám egyaltalán nem súlyos: egyszerűen nem értem, mi motivál téged arra, hogy egy teljesen anonim oldalon hazudnod kelljen. Képtelen vagyok felfogni. Sorozatpsellentmondásba kerülsz önmagaddal a nyilatkozataid során, mégis egyre tovább húzod ezt a sztorit.


Ha "nem kívánsz magyarázkodni", akkor miért csinálod még azóta is...? :(


Elhiszem hogy nem a legkellemesebb reakció számodra, ha valaki gondolkozik is, mielőtt írna, és nem asszisztál neked a hülyeségeidhez.

2022. máj. 24. 11:20
 34/34 anonim válasza:
Az sajnos legkevésbé sem érdekel, hogy melyik volt az utolsó válaszod számomra, feleslegesen böfögted ide :) Én mindössze azért írtam ide, hogy rájöjj arra, hogy nem lehet mindenkit megvezetni, könnyen át lehet látni a gyerekes hülyeségeiden. Folyamatosan ellentmondásba kerülsz a korábbi stavaiddal. Kíváncsi vagyok, hogy meddig húzod még tovább ezt az erőltetett előadást. Egy életképtelen, szánalmas, alávaló nyomoronc vagy, a végletekig szánlak. És akkor csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek...
2022. máj. 24. 11:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!