Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresztény férfiak és nők! Az...

Keresztény férfiak és nők! Az interneten hol lehet ismerkedni újjászületett keresztényekkel?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak igaz keresztények írjanak, akiknek van ezzel szemben tapasztalata. Társkeresési célból kérdezem. Próbáltam két keresztény társkeresőt, de nem nagyon vált be eddig. Ritkán látok új leányzót akire szívesen ráírnék. Személyes most nem nagyon tud szóba jönni mert jelenleg külföldön vagyok. A neten hol lehet még ismerkedni? Facebookon keresztény csoportokban ráírni lányokra?

2022. ápr. 29. 20:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha külföldön élsz, miért nem ott keresel társat? Keress magyar közösséget kint.
2022. ápr. 29. 22:11
 12/14 anonim válasza:

"A bizonyíték az egész teremtett világ, a természet szépsége, az emberek bonyolult felépítése, hegyek tengerek világa."

Amikor szubjektív nézetet akarsz beállítani objektív nézetnek, az meg is mutatja a vallásos nézetek problémáit.


"Ezt valakinek létre kellett hoznia"

Minden olyan komplex, magától nem történhetett?

Barátom ha neked ez bizonyíték akkor találj egy másik univerzumot amit nem az istened teremtett és hasonlítsd össze.

Amíg nincs hasonlítási alapod, addig nem is állíthatod biztosan.


"A másik bizonyíték a Biblia."

Amit le mernék fogadni jobban ismerek.



"Abban minden benne van, amire szüksége van az embernek"

2000 éve talán igen, viszont az hogy te minden ember nevében beszélsz a jelenben az röhejes és csak azt mutatja fingod sincs a világról.

Gondolom ez a másik pont amit értelmes emberek nem szeretnek.



"Ha olvasod a próféciákat"

Szóval nézzük is mi kell egy olyan próféciához, amiben nem lehet csalni:

-valós bizonyítékon kell alapulnia

-nem egyedileg kell értelmezni, tehát egyértelmű

-csakis egy esemény válthatja be a történéseket

-pontos időtartamot kell tartalmaznia


Mivel a keresztény kutatók jó pár "utólagos" módosított írásokat a Bibliában, sőt van egy egész része.

[link]


Itt vannak azok az egész "könyvek" amelyek a Biblia részei és teljesen vagy nagy részt hamisak.


"látod, hogy rengeteg már beteljesedett"

Igen a próféciákat a Bibliába került könyvek írják elő és abban is teljesedik aminek nagy részét meg sem tudjuk mondani, hogy tényleg megtörtént.

Ez nem így működik.


"Éhínségek mindenfelé, természeti katasztrófák"

Ezek mindig így voltak, nem értem miért beszélsz erről, mintha különleges lenne.


"az utolsó időben"

és még keresztények háborodnak fel, ha halál szektának nevezik őket



"Csak nézz körül a világban mi van."

Szétnéztem és semmi különöset sem találtam.

Ugyan azok a problémák vannak, amik 1000 évvel ezelőtt is léteztek vagy akár 2000 évvel ezelőtt is.

2022. ápr. 29. 22:22
 13/14 anonim válasza:
Én Konshuban hiszek. Egyszer meghaltam, de ő feltámasztott. Azóta én vagyok a Holdlovag.
2022. ápr. 30. 14:33
 14/14 A kérdező kommentje:

12-es. Lázadni azt lehet, de nincs értelme, csak magaddal szúrsz ki, Istennel nem. Amikor Jézus a Földön járt testben, akkor sokan hittek Benne, sokan pedig nem. Mi több bizonyíték kellene még? Ha hiteles az evolúció, miért nem fejlődünk tovább? Mert az egész egy téveszme, emberi hülyeség, megtévesztés. A Biblia minden szava hiteles, ha egy igevers is nem lenne igaz, az egész értelmét vesztené. Isten nem mond ellent Önmagának.

Ha valaki meg akarja hamisítani a Bibliát, az egyből ki fog tűnni, hiszen nem passzol a többi igéhez. Mivel Isten által ihletett, ember nem tudja hitelesen hamisítani, mert képtelen rá.

Ja és magától semmi nem történt, annak semmi értelme nem lenne, illetve ha semmi se volt régen, hogy lett belőle valami?

Az egész értelmetlen és logikátlan.

Akkor lenne egy kérdésem. Miért létezik az ember? Mi a célja? Ha tudósokat kérdezel, nem valószínű hogy rájöttek volna valaha, legfeljebb csak találgatni tudnak. Én tudom a választ a Bibliából. De ha mint írtad, te jobban ismered a Bibliát, hallgatom a válaszod erre a kérdésre.

2022. ápr. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!