Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teltebb és kövérebb lányok,...

Teltebb és kövérebb lányok, ti randiznátok tőletek véknyabb sráccal?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 21:27
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Írhatunk egymásnak 19-es válaszoló - ha CSAK barátság is megfelel!
2022. máj. 11. 14:33
 22/31 anonim válasza:

Nem. Hogy néz már ki, hogy a nő felemeli a pasiját, és arréb teszi, ha útban van?!

😂😂😂😂

2022. jún. 5. 00:37
 23/31 anonim válasza:
Jópár ilyen van, hogy csaj nem is kövér, de nagyobb a pasinál. Szerintem a pasi kicsit viccesen mutat ilyenkor... De sza. Játok le, mert a lényeg a belbecs
2022. jún. 5. 00:40
 24/31 anonim válasza:
#22: Attól, hogy kövérebb vagy, még nem bírod odébb tenni. Egy vékonyabb férfi is azért van legalább 50-60 kg (magasságtól függően, ha feltételezzük, hogy alacsonyabb). Megnézném ahogy edzetlen testtel felkapsz 50-60 kg-t és odébb rakod anélkül, hogy sérvet kapnál.
2022. jún. 5. 11:34
 25/31 A kérdező kommentje:
A test tömeg és a fizikai erő az nem egyenesen arányosak
2022. jún. 8. 12:25
 26/31 anonim válasza:
Teltként nekem kifejezetten a nálam vékonyabbak jönnek be. Akár fele akkora súlyú mint én
2022. jún. 8. 15:23
 27/31 anonim válasza:
Inkább az a hiedelem' a kövér nőkről, hogy mivel zsírosak, semmi erejük, fittségük. Amúgy sok duci nő van, aki rendszeresen edz, és egyáltalán nem gyenge. Van olyan ismerősöm, aki duci gyerek volt, de fogyott sokat, és rendszeresen sportol, de a bőre nagy maradt, és zsíros hatást kelt. Több férfinak a saját, kövéren is szódásüvegfeszes férfi testükből kiindulva, fogalmuk sincs arról, milyen egy átlag, normál női test... A nők zsírosabbak, puhábbak alapjáraton, lágyabbak a szöveteik. Ennek ellenére nem egy esetben fittebbek, mint amilyennek tippeli pl 24, vagy a sovány kérdező fiú. Nem egy pasinak adottság, hogy feszes, anatómiailag erősebb, deee egyből kidől emelkedőn futáskor egy zsírosabb, de fitt nő mellől.
2022. jún. 8. 16:42
 28/31 A kérdező kommentje:
És vannak olyan vékony férfiak akik erősebbek mint gondolná az ember
2022. jún. 8. 17:19
 29/31 anonim válasza:
Anno elhízott voltam, és akkor is már a mostani barátom jött be. Most már lefogytam, normál súlyú vagyok, de a barátom még így is vékonyabb nálam. :D A barátom nálam alapból kb. 6-8 centivel alacsonyabb, illetve nehezen hízik. Kb. 10 kilóval könnyebb, mint én, de amíg elhízott voltam, addig én jóval többet nyomtam.... :D De az, hogy ő vékony, az nálam sosem számított, már akkor sem, és most is, normál súlyú vagyok, és ő még így is vékonyabb, de hát engem nem zavar, ahogy őt sem az, hogy én meg nála több vagyok.
2022. júl. 8. 23:04
 30/31 NTBS válasza:
Szerintem igen. Egy telteket kedvelő.
2023. jan. 31. 07:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!